İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hosgeldin partisi yokmu bana

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
You are not authorized to view this page

artık çıkmıyor :D

kaanmurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doLob' Alıntı:
utanmadan bide forex yazıyorsun

sen atılmayı hak etmişin
forex yazmasında bi sakıncamı var? veya forex kelimesinin kullanımı mı yasaklandıda bizim haberimiz yok ? :cool:

D

doLob

Misafir
ben bisey demiyorum kullananlarin halini goruyoruz dogru bisey olsa neden banliyor google??

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam para transferi bölümü koymuş belki oraya nerden biliyor google bunu belki adam borsa bölümü de koymak istemiş.
ben senin arkandayım bilader bunlar hile değil döviz girdisi için yaptığın emekler :)

A

aborjin

Misafir
Kardeş, sen en büyük hatayı, domain adresini kurtlar sofrasına yazmakla yaptın. Ne işin var foruma yazıyorsun lappadanak? Bura da herkesi kendin gibi düşünmesene... Adam sen buraya mesaj atar atmaz gidip şikayet etmiştir. :D

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baba anlamadıgım nokta bu sitede nerde bi google hilesi var? normal süper bi site. google reklamlari yayinlamak artık yasakmı acaba ne :D

LaPToP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla hilemde yok sadece arama yapıca e uste google reklamı cıkyo aradıgın kelimeye goree ama doru soluyon imzama bunu koyana kadar bi soru yokru 20 gunde 50 dolar yaptık pin yoıllandı pin gelecek ama bosa neyse saglık olsun 2. atlısım ilki bi acemilikti bu babamın uzerineydi şimdi annemiz uzerin aldım 1 gunde kabul ettiler tekrar sitemi editlemem laızm ama ban yedgimicin koymak istemiyorum o domaine domainim satılıktır 5ytl

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5