İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Host Arıyorum

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Arkadaşlar 5 adet E-ticaret ve 15 adet (kişisel, ticari, vs) karışık sitelerimi barındırdığım hosting firmasından (Linux bayi paketi) memnun olmadığımdan dolayı sitelerin tamamını yeni bir host a taşımak istiyorum. Özellikle E-Ticaret (Uluslararası) sitelerim için güvenebileceğim ve mümkün olduğunca az sorun yaşayabileceğim bir host firması tavsiye edebilir misiniz lütfen.

akarweb

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
TR Lokasyon sunucularımızda ortalama 20 ms ping süresi ile bu hizmeti sağlayabiliriz.

300 referansımızla 2. senemize giriyoruz.

Sunucu Özellkleri
-----------------

Intel Core2Duo E6600
4 GB RAM

Detaylı bilgi İçin;

WEB: www.akarweb.net
MSN: [email protected]
TEL : 0555 645 27 35

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türk olarak www.istdizayn.com öneririm yerleşik ve sağlam bir firma yıllardır alışverişim olur.

yabancı olarak www.3ix.org öneririm aylardır kullanıyorum hızı da çok güzel kesinti de yok.

Saygılarımla,

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hosting almanı tavsiye etmem ufak çaplı bir sunucu al.
Zaten iyi bir hosta vereceğin para sunucu ücretini geçer.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
dimi sonra açılacak başlıkları düşünebiliyorum (makinem heklendi,index atmışlar, sayfalarda frame virüsü var, syn ve ddos saldırısını nasıl engellerim,mail serverda problem var,mysql çalışmıyor...)
makine yönetimi kolay değil bulaşma

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

Tavsiyenizi değerlendiriyorum fakat çok tecrübeli olmadığımdan dolayı (sunucu yönetimi konusunda) ayrıca daha önceki kullandığım host da bazı yenilikler yapmışlar bi süre onlara devam edebilirim.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
5 tane e-ticaret siten varsa parana kıyacaksın ve git ofislerine görüş gözün kapalı alma bence linuxten anlamadığım için kurumsal bir firmadan reseller aldım 3 ay kullandım ondada 1 ay kapalı kaldı fatura hala gelmedi.
8 müşterimin sitesi yandı ofislerine gittim ofis falan yok :)
Kısaca dikkatli ol derim 3 e 5 e bakma.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sunucu almanı tavsiye ederim. korkulacak birşeyde yok full managed destek veren yerler mevcut. örn : idealhosting.org

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
5 tane e-ticaret siten varsa parana kıyacaksın ve git ofislerine görüş gözün kapalı alma bence linuxten anlamadığım için kurumsal bir firmadan reseller aldım 3 ay kullandım ondada 1 ay kapalı kaldı fatura hala gelmedi.
8 müşterimin sitesi yandı ofislerine gittim ofis falan yok :)
Kısaca dikkatli ol derim 3 e 5 e bakma.

Amacım zaten host u değiştirmekten ziyade sizin gibi benzeri olayları daha önce yaşayarak tecrübe elde etmiş kişilerin bu gibi tavsiyelrinden de faydalanmak, bu açtığım forum başlığı sayesine gelen tavsiyeler doğrultusunda en iyi yolu seçeceğimden eminim (İnşAllah).

Tşk.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
www.hostbank24.com şu sıralar full managed sunucu kampanyaları var sanıyorum güvenilir de bir arkadaş :) bi ziyaret et sitelerini istersen.

Saygılarımla,

hazır yeri gelmişken şu konuya açıklık getirmek istiyorum.
bir nevi içimi dökeceğim.

galeyana gelmiş gidiyor millet.

managed managed dayanıyor sunucular.
sonra bir sorun olunca yok yapamayız olmaz aman aman bilmeyiz beceremeyiz oluyor.

bu kadar basit mi bu iş.
managed hizmet bedeli 30usd/ay dır.
bu hizmetin dedicated sunucu karı içinde verilmesi mümkün değildir.
verilir ise sonradan hüsran yaşanır.

keza x hosting sağlayıcısından alacağınız managed adı altında verilen desteğin bizden alacağınız dedicated sunucularda verilen desteğin içerisinde olduğunu belirtmek isterim.

laf oyunlarına gelmeyin derim.

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
laf oyunu değil hocam ben sağdan soldan duyduklarımı söyledim. yanlışım varsa editliyim mesajı.

H

HostLiveTR

Misafir
tr lokasyon arıyorsan direk bir dc sahibi firma ile görüs hostcini tavsiyemdir ama sadecehosting ilede görüsebilirsiniz hocam en mantıklısı bunlar olur..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5