İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Host değiştirme

CoLdpLaY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben 2 ay önce wp sitesi açtım hostu bedava hosting veren bir siteden temin ettim şuan yeni bir hosting alıp hostu değiştirmek istiyorum ama bu konuda pek bilgim yok yardım edebilirmisiniz?

R

RadoyNet

Misafir
hostu aldığınız firmadan taşıma talebi isteyebilirsiniz, çoğu firma bu desteği vermektedir.

H

halilarici

Misafir
Byethost kullanıyorum bende teşekkürler :) Bir iletişime geçeyim onlarla.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
sana host ve taşıma konusunda yardımcı olabilirim pm ile iletişim bilgilerini atarsan hallederiz.

T

themaniac

Misafir
hocam MSN'inizi ekledim suanda onlineyim. isleminizi hemen halledebiliriz isterseniz

hostexper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting paketi aldığınızda wordpress, joomla, drupal, phpbb, smf, mybb vb. scriptleri ücretsiz olarak kuruyoruz,
mevcutta çalışan bir web siteniz varsa ücretsiz taşıyoruz.

domain+hosting 19tl den başlayan fiyatlarla.
www.hostexper.com inceleyiniz.

T

themaniac

Misafir
yaa adama bosuna host satmaya calismayin. Arkadasin reseller'i var zaten. sadece baskasinin hostundan kendi reseller hostuna site tasiyacak birini ariyor. mesele bu kadar basit.

TiklaHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar Ücretsiz Kullandığınız Hostinginizin Panelini Yazarsanız Daha Kolay Yardımcı Olurum. Yada Pm Atın Taşımada Yardımcı Olayım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5