İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Host karşılığında link ekleyecek eleman aranıyor

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaşlar,
web sitemde download linki girecek arkadaşlar aranmaktadır. Sitemin içerikleri
Oyunlar, Programlar, Wallpaper, Telefon, Kitap, Müzikler, Filmler, Komikler ,Videolar, Template, Dizayn içeriklerden istediğine ekleyebilecek arkadaşlar aranmaktadır. Ekleme kuralları sitede ekli olanlar gibi olmakla birlikte sitede bulunan linkler eklenmeyecektir. Ekleyeceğiniz tüm linkler benim kontrolümden geçeceği için fake veya gereksiz konular açamayacaksınız bu kuralları kabul eden arkadaşlara msn üzerinden daha ayrıntılı konuşabiliriz...
Eklenecek download linki karşılığında sponsorum sağlayıcıdan almış olduğum resellerden hosting verilecektir. Hosting işi kabul eden arkadaşa direk verilecektir ve kişi eklemeye başlayacaktır.
1000 içerik ekleyecek kişiye 150 Mb Hosting ( 1 hafta içinde )
2000 içerik ekleyecek kişiye 350 Mb Hosting ( 2 hafta içinde )
4000 içerik ekleyecek kişiye 500 Mb Hosting ( 3 hafta içinde )

NOT: Hostingler ASP(windows 2003) olmakla birlikte teklifi kabul etmenizden itibaren 1 yıl kullanımlıktır. 1 yıl sonra isterseniz tekrar içerik ekleyerek sitenizin süresini 1 yıl daha uzatabilirsiniz...

Web sitemin linki: www.amazon.gen.tr

Bana PM veya msn adresim [email protected] den ulaşabilirsiniz...

NOT: HERHANGİ BİR KİŞİ SINIRLAMASI YOKTUR. İSTEYEN HERKEZ BAŞVURABİLİR...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5