İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Host sorunu (beyaz hosting)

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar

arkadasim biraz once msn den bana msj atti. hesabı suspend hale getirmisler bi yardim edermisin dedi.hostla konus dedim. host ise paranın odenmedigini bu yuzden hesabın kapandigini soylemis. hesabi baskasi onun yerine acmis we bir senelik parayi pesin yatirmis. hesap arkadasimin ustune olmadigi icin islem de yapamiyor tabi.

bu arkadasa hesap acan kisi de ikimizin de arkadasidir yani kazik atcagini sanmiorm.

neyse benim asil sormak istedigim su. host parayi odemezlerse 2 gün içinde hesabın tamamen silinecegini soylemis.arkadas da yedekleri aliim bari demis destek hattındaki sahis ise para odemeden hesabı acmayacaklarini o yuzden de yedekleri alamayacagini soylemiş

benim bildigim kadariyla bu kadar katı kurallar yok host firmalarında. bu hostun yaptigi sey dogrumu? en azından yedekleri almasına izin weremez mi?

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Tamamen host satıcısının insiyatifine kalmış birşey.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
host firmasi aylık odeme yapior demiş. sorun halloldu odemeden kapanmis tamamen de.

2 gunde hesaplari silmeleri ve yedek almaya bile izin wermemeleri garip bence

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
2 gün kısa bir süre tabii ama ödeme yapılmadıysa hesaba olan erişimi kesme yetkileri olmalı diye düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5