İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Host sponsoru varda domain sponsoru neden yok

M

modachat

Misafir
Sevgili arkadaşlar iyinet forumlarında pek yazan biri değilim açıkcası başka yerlerde yazıyorum Fakat bugun buraya girdim baya webmaster fikir alışverişinde bulunuyor sevindim açıkcası

benim size şöyle bir sorum var ben onceleri modachat.com domainin sahibiydim fakat bazı kendini bilmez insanlara guvendim domaini aldılar elimden şifreleri paylaşarak
Benim hosting sponsorum var hazır fakat domainim yok çoğu forumda görüyorumki host sponsorları iş başında peki domain sponsoru neden yok ?

Belkide ben bilmiyorum eger bilginiz varsa bana söylerseniz sevinirim Ayrıca bizim türk milleti bazen yanlış anlıyor şimdiden söyliyeyim arkadaşlar yaşım 17 öğrenciyim domain alacak param var fakat havale param yok oyle zengin fln değilim fakat 1 ayda bir websiteyi 1000 tekille ulaştırabilecek biriyim

hepinize bol hitler

Z

zeynelkoc

Misafir
neden yoktur

şu yüzden yoktur çünkü domain 10$ yani hiç bişey

eğer domain alacam dersen sana benim aldığım yeri vereyim posta çeki ile odeme yapabilyorsun ayrıca masrafı olmuyor.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
10$ diyorsunuz ama, zaten size verilen sponsor hostingi de çok araştırırsanız, 10$a bulabilirsiniz.

İyi Çalışmalar..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anda bildiğim bir çok host firması 25 MB paketler halinde sponsorluk veriyor. Ve bu paketleri piyasada 10$ karşılığında bulabilirsiniz.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
domainin olduktan sonra sponsor aramana gerek yok clickherefree.com'a gi domain hosting yapanları araştır. zaten bedava "domain hosting" veren yerler var.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain in sponsoru olması bence çok kotu bi fikir bi kere adam sponsor olursa şifreler onda olur bedava vermez ve sen gecenı gunduzunu kat uğraş hit al sonra bi bakmışsın domain uçmuş gitmiş sponsor almış bile onu senden :( ayda 1000 tekil demşisin o zaman sen domainin parasını siteden çıakrırsın zaten reklamla olmadı dot.tk dan al bir ste 1 ay yayın yap reklam al sonrada geç com a filan briaz duşunursen para kazanman için onunde çok secenek var...

gokhankar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ufak siteler için sponsorluk aramak gereksiz bence domainin zaten fiyatı düşük ayrıca dazlakcom'a da katılıyorum

Z

zeynelkoc

Misafir
domain sponsorluğu sakat

bi aralar domainvalet.com vardı elemanları domaini sana veriyor 3-5 ay sonra bi bakiyon for sale yaziyo

yani boyle işte siten biraz tutuldu mu adamlar kendi üzerine geçiriyor domaini

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen katılıyorum.
Domain işi sakat iş arkadaşlar.
Host problem değil. Sponsor hosta el koysun aha bırakın ayak koysun sen dosyaları al dns değiştir başka yerden kullan ama domain öyle değil.
Haa domain sponsorunuda başka yerden istiyosan boşver kendine site açmayı git sitenin birinde editor ol :)

M

modachat

Misafir
ok

Haklısınız aslında ama nasıl diyeyim size benim 1 yıllık emeklerim 1dk da çalındı kafayı yemek uzereyim diyebilirim modachat.com adında domainim vardı 5 vakit namaz kılan bir adam onu bana hediye olarak aldı ilk 3 ay dedim şifre istemiyeyim ayıp olur 3ay oldu istedik tekmeyi de yedik Yemedim içmedim o domain icin o koydu bana Host sponsoru buldum domaini de en iyisi para biriktirerek alayım

Yanlış anlamayın burda kimseye kendimi acındırmak için fln yazı yazmıyorum insan koyuyor böyle şeyler cevaplarınız için hepinize teker teker tşk ederim arkadaşlar hepinize bol hitler

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem ki bu kadar çok talep var, bende domain sponsorluğuna başlıyorum.
istediğiniz domaini ücretsiz kayıt ediyorum.Bunun için yıllık sadece 30$ ödemeniz gerekiyor :) Neden pahalı? Çünki, voleyi büyük vurmak gerekiyor :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Insanoğlu Çiğ süt emmiştir.
Şimdi sana domaini alır. Sen Hitini Yukseltince Hoop diye kendisine alır domaini. Sende hic bir hak iddia edemezsin. Bunun yerine 10 $ Biriktir bir domain al. Veya söyledikleri gibi Dot.tk den al Hitimi 1000 yaparım diyorsan Tk uzantılı oldugu icin olsunda 800 olsun. Yine 10 $ ı kolayca biriktirirsin.

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee benim site 850 hit vuruyo 10 doları sitemi biriktiricek benmi biriktiricem :)
ya domain sponsoru gibi bişey olmaz arkadaşlar boşuna tartışmayın. Ama illa sponsor olsun diyosanız bana ulaşın size sponsor olayım hem domain hemde host :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5