İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostazor Kalitesizliği Domainimi İptal Ettiler

Legendejavu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar bugün maillerimi kontrol ediyordum ve hostazordan gelen maile baktım ss de gördüğünüz gibi. Bana haber verilmeksizin hizmeti iptal ediyorlar ve aradığımda ise firmaya ulaşamıyorum facebook üzerinden yazdığımda ise ticket açmamı istiyorlar. Ben bunlara nerede ne yapmışım da hizmetimi iptal ediyorlar. Zaten bunlardan kesinlikle hizmet almam ve alacak olan kişiyede her zaman mani olurum elimden geldiğince fakat başka birisinden hesabıma transfer ettirdim zaten hesabıda sırf bu yüzden açtım bu hafta içerisindede ödemem gelecekti bu para ilede isimtescile transfer edicektim fakat hostazor hizmeti iptal etmiş.

1dBmzj.png

ss göremeyenler için
Merhabalar , Firmamız bünyesinde barındırılan hizmetleriniz için karşılıklı yapmış olduğumuz hizmet sözleşmesi fesh edilmiştir. Firmamız gelişmekte olan ve gelişimi için büyük yatırımlar yapan bir firmadır. Mevcut durumda tarafınızın firmamızın çıkarlarına ve geleceğine ters olan davranışları ve firmamızın kurumsal kimliğine verebileceği zarar yüzünden bu yaptırım uygulanmaktadır. Firmamız hizmet sözleşmesinde değişiklik ve tek taraflı fesih gibi işlemleri bünyesinde saklı tutar. İlgili konuyla alakalı sorularınız için abuse departmanımıza talep iletebilir , sorularınızı cevaplandırabilirsiniz. Mevcut hizmetleriniz arasında olan domain hizmetiniz askıya alınarak iptal edilmiştir. Saygılarımızla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5