İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostbul.com.tr Ücretsiz Firma Rehberi Projesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Dahi anlamina gelen -de ekleri, baglac olan -ki ekleri, soru ekleri baglandiklari kelimelerden ayri yazilirlar. 1. cogul gelecek zaman cekim kipi gelicez, yapicaz degil gelecegiz, yapacagiz seklinde cekimlenir. Özel isimlere eklenen takilar tirnak isareti (') ile ayirilarak yazilir. Lutfen mesajlarimizda guzel ve duzgun Turkce kullanmaya ozen gosterelim, zira forumu okuyan uye veya uye olmayan yuzlerce insan, bu kadar cok sektorde is yapan sirketlerin marka isimlerini imzalarinda tasiyan insanlarin duzgun Turkce yazamayacak durumda oldugunu zannedip, ki biz biliyoruz kesinlikle boyle olmadigini, umutsuzluga kapilabilirler.

S

Sitebul

Misafir
Hostbula karsı olan bu antipatiyi anlamıs değilim.

Zorlamı reklam verdirtiyor size adam tabiki hayır ;
işine gelmeyen gider baska yerlere reklam verir.

Şahsen ben hosting işi ile urasıyor olsam hostbul yerine webmaster forumlarına reklam veririm , buradaki kitle belli.

Madem hostbul tekelini kırmak için kurdunuz bari isim konusunda farklı bir sey secseydiniz.

Bence bu isimle özentiden baska bir sey olamaz.

Her nekadar pek uzun ömürlü olacagını tahmin etmesemde (umarım yanılırım) , çalışmalarınızda başarılar dilerim.

S

samety

Misafir
vergi levhası dediğin şey nedir ki?150 YTL ye herkes vergi levhası çıkarabilir.
bu etkili bir yöntem değil.
sizin de vergi levhanız var ama adınızı, şirketinizi, namınızı ilk kez duyuyorum mesela..

Surket'in de levhası vardı bir zamanlar..sahi siz de diyarbakır'daymışsınız..ne hoş..

Bari bana söylicek bişiler bıraksaydın :D

N

nudembilisim

Misafir
Merhaba;
Şirket toplantısında alınan karar ile hostbul.com.tr adlı domain Hostbul Tasarım Reklam Bilgisayar Sistemleri Limited Şirketinin resmi web sitesi olacaktır.Herhangi bir portal uygulaması olamayacaktır.Bu konuya mesaj atan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.
Not : Firma sitesi olmasının sebebi haksız rekabete ve yapılacak olan uygulama ile taklitciliğin ön plana çıkacağından böyle bir karar alınmıştır.

Saygılarımızla..
Nudem Grup
2006 Ortadoğu Fuarındayız
Tarih : 20-26 Ekim 2006
www.nudembilisim.com.tr

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücretsiz reklamla ve kayıtla o siteyi nasıl tanıtacaksınız acaba ? sadece hosting firmaları girerse o sitenin ne anlamı kalır ?

proje güzel uygulama yanlış.

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 sayfa yorum war...Ama ben hiçbişey yazmayacaktım ki ne olduyssa su cümleleri yazmak istedim..
Bırakın bu işleri...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5