İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hostbul.net 'e noldu

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
zeynelkoc' Alıntı:
yoğun olması bizim saldırı yapmamızdan dolayı

durduk yere bu sayfa pek çıkmaz!

Biz saldırımı yapıyoruz? Dediğim gibi, bu hatanın saldırıyla ilgisi yok. Son derece normal bir sorun. Microsoft'a ait Hotmail'e kolay kolay birşey olmaz.

T

türkelit

Misafir
zeynelkoc' Alıntı:
yoğun olması bizim saldırı yapmamızdan dolayı

durduk yere bu sayfa pek çıkmaz!
Sn zeynelkoc kardeş biz saldırı yaptık deyip duruyorsun da Supermod u oldugun sayfaya bir baktınmı hiç?
Açık açık milleti davet ediyorsun ..yani biz sizin sayfanızı çökerttik gelin sizde bizim sayfamıza saldırın diyorsun.
Madem yapıyorsunuz böyle birsey hoperlörle duyurmanın anlamı ne?

Z

zeynelkoc

Misafir
bizim sayfamıza bişey yapamayacaklarını bildiğim için bunu diyorum ;) yoksa dediğin gibi niye duyurayım

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostbul.net yakında geri gelecek inşallah, bugün sayfayı çağırdığımda dns problemi çıkardı, bende kayıtlara baktım. son güncelleme 08-29-2004 01:53:06 PM

bekliyoruz

M

MrManson

Misafir
zeynelkoc' Alıntı:
bizim sayfamıza bişey yapamayacaklarını bildiğim için bunu diyorum ;) yoksa dediğin gibi niye duyurayım

hm e olur hp e olmaz ha ?
özür dileriz , sizin sistemlerinizin daha gelismis oldugunu bilmiyorduk
tüm makinelerinizin internet2 ile 1000mbsn ile bağlı ve %100 uptime oldugunu unutmusuz , tekrar özür dileriz..

:) :)

C

chemeng

Misafir
evet hostbul.net açılmıştır. tekrar aramıza hoşgeldin... özlettin kendini...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi