İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HostBul.NET Kazançlarınız Nasıl

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar hostbul'un yeni ortaklık sistemi kazançlarınız ne alemde yayınlamaya değermi, artık sayfalara reklam ekle kaldır denemekten bıktım. Ben ilk ortaklık sistemini yaklaşık 2 sene önce denemiştim ama pek getirisi olmamıştı doğrusu. Gösterim/Tıklama/Getiri leriniz hakkında yazarsanız sevinirim. Hepinize kolay gelsin.

R

REdBuLL

Misafir
burası google bölümü :(

edit: gerekli bölüme taşındı.
edit: teşekkürler :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valal ben oradan eski sisteme göre max. 30 ytl kazandım yenei sistem biraz karışık ve kaznaçları dşürdü gibi o yüzden ben kullanmıyorum artık.. bakiyemde 4 ytl duruyor..

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya kusura bakmayın bi yanlışlık olmuş bende 5 dakikadır "Make Money" bölümünde ilanımı arıyorum. Bu arada bu ne hız helal :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hostbul iyi kazaniyordur. Uyelerinden haberim yok.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Aleykum

Kardeşler ben üye oldum ve sonra reklamlarını sitelerime ekledim. 300 kadar tıklama göndermeme karşılık gönderdiklerimin hiçbiri onların reklamlarına tıklamamış görünüyordu.

Binlerce gösterim ve 300 kadar tıklamadan kazandığım 16 yeni kuruş yani 160 bin lira idi.

Sonra kendilerine "ya biz bu gidişle köşeyi döneceğiz! Bu ne biçim ortaklık diye bir mail attım ve bütün reklamları kaldırdım"

Herneyse biz deneme meneme derken adamlar köşeyi dönüyor ve olan da bizim ömrümüze zahmetlerimize oluyor.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kadar düşükmü ya bakıyorum herkesin sitesinde hostbul reklamı bende ekledim acaba kaldırayım mı.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başta iyi gitti. sonra bir baktım o kadar adam yolluyorum geri dönüşüm yok gibi birşey. fikrimi değiştirdim. berbat bir sponsorluk. bir de 30YTL sınırı koymuşlar. eh biliyorlarki millet 10 YTL için bile kasmıyor bırakıyor 4-5 YTLde.

T

tahtakale

Misafir
Hostbul'u tavsiye etmem.5 para etmez sponsorluğu var.Hit yolluyorsun, karşılığını alamıyorsun.Şuanki kazancım 16 ytl :p 2 yılda iyi para olmuş
1 sene önce kaldırdım sitelerimden.

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten bende reklamı koydum fakat 6 ytl oldu. Tabi 5 YTL başlangıçta veriyor. Yani 1 YTl kazanmışım bugüne kadar. Gülünç bir rakam.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizin hesaplarda kalan o 3-5 ytller birikip ozanın cebine kar kalıyor :D

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ama bizim bu yap bozlarımızla adamalar iyi reklam yapıyor. Halimiz utanılacak bir hal.

Kardeşler biraz ciddi projeler peşinde olmalıyız.Ufuklarımızı genişletmeliyiz. Uzun vadeli düşünmemiz ve hatta birleşerek büyük işler yapmaya çalışmamız lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5