İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HostDB.Net | 10 TL'den Başlayan Fiyatlarla

SpyMasteR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun yıllardır bu internet alemindeyim ve artık bilgi birkimimi kendi hostum alanında yapma gereği duydum.Tanıyan vardır tanımıyan bakalım bi yola çıktık Allah yüzümüzü eğdirmesin neyse.

HostDB.Net olarak 10 tl başlayan fiyatlarla hosting veriyoruz.Beya toparlandık ama yinede bi kaç ayar yapıyoz sağ soluna

Bu arada şunu demeden geçemeyecem 1 tl bile host bulursunuz vakti zamanında bende taliptim ama gel gelelim destek gelmiyorsa isterse bedava olsun.O yüzden ben HostDB kurdum.

HDB Başlangıç 1
+ 100 MB Disk Alanı
+ 3 GB Trafik
+ Sınırsız E-Mail
+ Sınırsız Veritabanı
+ Sınırsız FTP
+ Sınırsız Alt Domain
+ Cpanel Türkçe
+ HTML,PHP Mysql

10.00 TL - Yıllık

Diğer kampanyalarımız için sitemize ziyaret edebilirsiniz.Hosting almak isteyenler kafalarındaki sorular için Burayı okumaları tavsiye ederim.

İletişim Bilgilerimiz

Site : www.hostdb.net
msn : [email protected] - [email protected]
mob : 05446231433
Destek: Msn,Telefon,Bilet (Ticket)
Adres: YENİ MAH. CİHAN CAD. MEZİH SOK.
HAYAT APT. NO:11 KAT:1 Zonguldak/Çaycuma

Nameserver
ns1.hostdb.net
ns2.hostdb.net

Merak ettiğiniz başka bişiy varsa msn veya burdan yazabilirsiniz.Şunuda belirteyim ben bir hosting firması değilim.Bireysel çalışma taraftarıyım şuan için öyle bi yerde 1 katlı ofisim falan yok.Yani şuan için erken.
Saygılarımızla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5