İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostgator %75 indirim

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sadece bugun gecerli olmak uzere belirtilen kupon kodu kullanildiginda %75 indirim yapildigi aciklanmis.

Kupon kodu: BLACK

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Başıma gelse şahsen helal olsun derim. HostGator sağlam bir host firması ve çapulculuk etmiyor kesinlikle :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şimdi biri çıkar domain aldım indirim yapmadılar derse nedersin :D

Ben birsey demem. Cunku ben ne kuponu kullandim, nede host aldim. Haberdar etme amaciyla yazdim. Domain alacak olanlar ICANN akreditasyonu olan yerlerden almalidir ;) Hostgator'dan eger lazimsa hostunuzu alin derim en fazla.

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim anlatmak istediğimde o.Domainde indirim olacağını sanmam bu kuponla genelde host ve resellerde olur.Arkadaşa çaktırmadan demek istediğim buydu :)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
varolan hosting hesabında kullanabilen oldu mu acaba?
bakıyorum bill (fatura) larda ödenecek yok gidip blance vs.. de yapılacak bir yer bulamadım.
şu anda istesem ödeme yapamaz mıyım?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Benim anlatmak istediğimde o.Domainde indirim olacağını sanmam bu kuponla genelde host ve resellerde olur.Arkadaşa çaktırmadan demek istediğim buydu :)

İyide forum bölümü hosting alım-satım
Açılan konuda domain ile ilgili hiç bir şey yazmıyor.
Ama sen çaktırmadan domain momain diyosun...
bari çaktırma :D

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
3 yıllık alacaktım 2 yıllık aldım ... Ama bu yoğunluktan ötürü sanırım sermişler biraz DESTEK olayını ...

2 GB lık dosya yığınını daha önce taşımışlardı şimdi 15 $ para istiyorlar.

Site başına extra ücret vs.vs.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
peki bu hostgator nasıldır kesinti vs. olur mu baya iyi bir fırsat 100$ indirim yapıyor yıllık baby pakette

Benim günlük ziyaretçi sayısı 5000 - 7000 arası olan bir sitem var, zaman zaman 10000 in üzerine çıkıyor. Daha önce iki defa host değiştirmek zorunda kaldım. Yaklaşık 4 yıldır hostgator kullanıyorum ve en ufak bir şikayetim yok. Tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5