İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostgator bayağı iyimiş denendi onay verildi..

NeveR The Don

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Açıkçası Türk hosting firmalarıyla yaşadığım sorunlar nedeniyle 5 tane sitemi Hostgator firmasına taşıdım 3 aydır sorunsuz kullanıyorum.. sizlerede tavsiye ederim...

Bu aylık 7.95 doların içinde şunlar var

# UNLIMITED Disk Space --- limitsiz disk alanı
# UNLIMITED Bandwidth --- limitsiz aylık transfer
# Host UNLIMITED Websites -- limitsiz alan adı barındırma.. (yani kayıtlı domainlerinizin hepsini 1 hesap altında kullanabilirsiniz)
# FREE Instant Setup -- (kayıt sonrası anında açılıyor..)
# 99.9% Uptime Guarantee-- (%99 online ..3 ay boyunca hiçbir şekilde site ulaşımı kötü olmadı)
# 45 Day Money Back Guarantee( 45 güne kadar para iadesi yapıyorlar)
# CGI, PHP 5, RoR, Perl
# MySQL, SSH, SSL, IMAP, POP
# FREE Site Builder (site yapıcı)
# cPanel Hosting ( panel olarak cpanel )
# 24/7/365 Upgraded Support ( bu konu çok önemli yani teknik destek... açıkçası php.ini dosyasını normalde hostinglerde değiştiremezsiniz bu firmanın en önemli özelliğide domainize göre php.ini ayarlayabilirsiniz... kimi scriptler php_globals on iken çalışır kimisi çalışmaz .. ve diğer bir husus yazdığım yardım konusunda.. ne yapacağınızı hem cevap olarak yazıyorlar.. hatta isterseniz biz yapalım sizin yerinize dediler.. ve yaptılar.. ilk defa böyle bir destek gördüm..,)
# No Contracts or Hidden Fees ( gizli veya başka ödeme yok 7.95 i geçmiyor. birde ufak paket var sadece 1 site barındırmalı oda 4.95)

hostinging türkiyeye hızıda güzel gayet memnunum... bir iki kupon ve hosting e link aşağıda..

Hostgator Linki Refli Link

Hostgator.com

Referansım ile üye olmak isteyen arkadaşlara ingilizce konusunda yardım ediyorum. pm ile ulaşabilirsiniz.

Kasım yeni kuponu geldi.

Special Offer:
Save 20% on your next hosting plan or order with HostGator. Use the coupon code hgnews11.

(%20 indirim sağlıyor)

Ne kadar büyük bir hosting şirketi olduğunu görmeniz için. Ekim ayı istatistiklerini de yollamışlar onlarıda yazayım istedim.

October 2009 Stats:
Total Size of Files Hosted: 646.88 TB
Total Bandwidth: 5,239 GB
Domains Hosted: 2,741,643 domains
Emails Received: 992,869,644.88
Emails Sent: 547,119,420

şu kupon kodlarını bir deneyin derim..

Hostgator Coupon Code : WEBHOSTING
Hostgator Coupon Code : TURKEY
Hostgator Coupon Code : FINDMYHOST
Hostgator Coupon Code : TOPHOST
Hostgator Coupon Code : HGC25
Hostgator Coupon Code : 404PAGE
Hostgator Coupon Code : HOSTGATOR
Hostgator Coupon Code : WORDPRESS ilk ay 1 cent olması gerekiyor..
Hostgator Coupon Code : ICEISHOT

özellikle wordpress kullanıcıları için güzel.. ödemeler kredi kartı veya paypal.. ödemeleri 10 güne kadar geciktirebiliyorsunuz.. ayın 15 inde ödemeniz gerekiyorsa 25ine kadar siteniz açık oluyor.. herşeyi adam gibi söylüyorlar baştan dürüstler bu nedenle ayrıca hoşuma gitti.

Ayrıca bir arkadaş hostgatordan nasıl hosting alınır türkçe açıklamış onunda linki aşağıdadır.

Hostgatordan hosting alma

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5