İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostgator da bu sıralar sorun yaşayan ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Tek benmiyim merak ettim bu sıralar hostgator'da sorun yaşayan...

Bazı siteler/sayfalar zaman aşımına uğrayarak açılmıyor. Birkaç yenilemede kendine geliyor - bir süredir bunu yaşayınca ve acaba bazı sitelerimdeki hit düşüşü bunla mı ilgili merak ettim.

Şu aralar hostgatordaki sitelerinde sunucuya ulaşılamadı / sayfa zaman aşımına uğradı gibi sorunlar yaşayanlar var mı ?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
genelde yavaşlama var. arada 2-3 dakikalık gidip geliyor ama o da son 1 haftada toplasak 5 i geçmez. benim hitler normal. kelimelerinizi kontrol etmenizi öneririm.

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
opendns kullanıyorsan kaldırıp dener misin veya farklı bir makinadan ulaş sayfalara

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
genelde yavaşlama var. arada 2-3 dakikalık gidip geliyor ama o da son 1 haftada toplasak 5 i geçmez. benim hitler normal. kelimelerinizi kontrol etmenizi öneririm.

Evet kelimelerden kaynaklı bişeyler var da - arasıra yokladığımda siteleri - gördüğüm SUNUCU BAĞLANTISI KURULAMADI ifadelerinden sonra acaba bu da mı etkili oldu merak ettim.

opendns kullanıyorsan kaldırıp dener misin veya farklı bir makinadan ulaş sayfalara

nedir bu bilemiyorum. Normal hostgator shared hosting extra bir ayar - program vs yok ne bende ne sunucuda :) Sanırım bu tarz bişeyle ilgili değil.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sorun hostgatorda da olmayabilir TTNET'in yurt dışı çıkışlarında problem oluyor olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5