İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostgator İndirim Kuponları ile Ekstra İndirim Şansı

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Hostgator firmasını biliyor olmalısınız. Hostgator Dünya nın en iyi hosting şirketlerinden biridir.

Bu firmanın özelliklerinden bir kaçını sayacak olursam.

1. 7/24 online chat ile destek. Sorularınızın cevabını almak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Ayrıca chatta çalışan Türk arkadaşlar da bulunmaktadır. (İngilizce bilmeyenler için)

2. Sınırsız paketleri meşhurdur.

3. Güvenilirdir.

4. Sağlam güçlü altyapı ve hıza sahiptir.

Hostgator paketlerinden birini alırken indirim kazanmak isterseniz hemen aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz.

Esaskazanc >>> %25 indirim veren hostgator kuponu
EsaskazancBayi >>> %25 indirim ile host almanızı sağlayan kupon kodu
Esaskazanc10 >>> 9.94 $ İndirim için ( Aylık Hosting alacaksanız tavsiye edilir.)

Hangi indirim kodunun size uygun olduğunu seçebilirisiniz.

VİDEO ANLATIM ::::
https://vimeo.com/25587673

Ekstra indirimli Paket(hosting,reseller) almak için bana mail atmanız yeterlidir. Aşağıdaki mail adresini kullanarak bana mail atmanız yeterlidir.Bu sizin menfatinize olacak.

E mail : [email protected]

Kaynak : http://www.esaskazanc.com/2012/05/hostgator-indirim-kodlar-ile-indirimli.html

hostagel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostgator Türkçe canlı destek ve ticket yardımı ile de yurtdışından hosting tercihi yapanlar için idealdir.

Türkiye'den hosting alacaklar için Hostgator, Hollanda da yer alan Avrupa sunucularında sitenizi barındırıyor.

:ehule Hostgator de yer alan tüm hosting paketlerinde geçerli, Ağustos 2013 süresince %30 Hostgator indirim kuponu: indirimkazan30

2013 yılı boyunca geçerli %25 Hostgator kuponu: windiscount veya indirimkazan

Hostgator Web Hosting paketlerini detaylı inceleyebilir, Hostgator Web hosting alımı ve kupon kullanımı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5