İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostgator kalitesiyle sponsor oluyorum.

emreunan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba Arkadaşlar,
Hostgatordan paket sahibiyim ve boş duracağına burada ihtiyacı olanlara ücretsiz hizmet vereceğim. Multi topic şeklinde konuyu açmaktayım. Önceden kuralları belirtiyim, sonradan tatsızlık olmasın.

1-) Sitenizin içerisinde T.C yasalarına aykırı içerik bulundurmak yasaktır. Bu içeriğe; H@ck, Cr@ck, W@rez ve MP3 içeriği dahildir.

2-) Cpu sorunu olan siteleri hostgator beni idare ettiği sürece idare edebilirim ama hostgator dan uyarı alırsam erişimi keserim, yedekleri saklarım. Cpu sorunu olan arkadaşlar kurumsal bir firmadan ihtiyaclarını karşılarlarsa sevinirim. Wp, Webloader gibi yazılım kullanıyorsanız, cache yapmanızı rica edeceğim, böylece daha çok kişiye sponsor olabilirim.

3-) Host konusunda mağdur olanlara ve dolandırılanlara öncelik vereceğim. Ayrıca Sql gerekmeyen sitelere, sadece indekslere ve link alanı verebilecek arkadaşlara itradine ve repine dikkat ederek öncelik vereceğim.

4-) Hostgator tek panel verdiğinden bu paneli size vermem, Mysql server kullanmak istiyorsanız, size bilgileri iletirim, her kullanıcıya bir adet tablo verilecektir.
Edit: Phpmyadmin verilecektir, oradan yedek yükleme, indirme vs. yapabileceksiniz.

5-) Yedek sorumluluğu bana ait değildir, Hostgatora 6 aylık peşin ödeme yaptım ve aksilik olmazsa devam etmeyi düşünüyorum, sponsorluk süresi bu nedenle 6 ayla sınırlandırılmıştır, devam edersem sponsorlukta devam edecektir. Hostgator dan kaynaklanan hiçbir sorundan dolayı sorumlu tutulmam. Benden kaynaklanan tüm sorunların hesabını buradan sorabilirsiniz, ücretsiz hizmet aldığınızı unutmadan saygı, sevgi çercevesinde.

6-) Bu hizmeti ücretsiz sunuyorum, o yüzden her daim bir risk vardır, yarına yaşayıp yaşayacağımızı kimse bilemez, eğer siteleriniz çok değerli, önemli, projelik vs. ise lütfen iyinet de kurumsal olarak çalışanlardan hizmet alınız, ben dahil kimseden sponsor olmasını istemeyin.

7-) Upload, download, yedekte dursun vs. için kullanım vermemekteyim.

Bu hizmeti, bu işten geçimini sağlayanlara zarar vermeden gerçekleştirmek istiyorum, ihtiyacı olup alamayan veya almakta güçlük çekenlere hizmet vermeye çalışcam. Tepkiler ne olur bilemiyorum ama umarım düşündüğüm gibi olur. Tersi olursa da laf ağızdan bir kez çıkar, yardımcı olmaya devam ederim.

Bana pm yolu ile,

Domain adresinizi:
Sitede kullancağınız script var ise nedir:
Sql gerekiyor mu:
Beklediğiniz hiti:
Neden ücretsiz hizmet almak istediniz, gerçekten ihtiyacınız var mı:
Daha önce bir firma ile çalıştıysanız ayrılma nedeniniz:
Link alanı verip veremeyeceğinizi:
Mail adresiniz:

bu bilgileri ayrıntılı iletirseniz, sırası ile herkese olumlu olumsuz geri gönüş yapacağım. Açık açık durumu yazdım umarım iyi niyetimi suistimal etmeye kalkanlar çıkmaz. Konuyu buraya açmaya karar verdim, yanlış ise moderatör arkadaşlar taşıyabilirler.
İyi çalışmalar
Emre Ünan

Sponsor olunanlar(iyinet + diğer webmaster sitesi):
1)Akdeniz x2
2)Kuaza
3)Abc_18
4)burakkocoglu
5).................isteği üzerine kaldırıldı
6)seslihaber
7)Avon
8)gfb_eren
9)R3PL4 x2
10)Varan
11)Thepislick
11)Dakika
12)Anybody
13)ibr4him
14)Ogz
15)CemilDuran x2
16)iyinet üyesi değil - akisikailesi.com
17)iyinet üyesi değil - fikret16.com
18)Camel22 x2
19)wyrus27
isteyen arkadaşlar pm atarsa listeden kaldırırım isimlerini.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
tesekkurler tekrar usta cok guzel bir kampanyaydi :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Nerde beleş, orda kuaza :) beni geçcen bu hızla!
Kampanya hoş, güzel ama 6ay :|

emreunan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Nerde beleş, orda kuaza :) beni geçcen bu hızla!
Kampanya hoş, güzel ama 6ay :|

Merhabalar, gönül ister ki bir ömür sürsün, 6 aydan uzun devam eden arkadaşlar da var ama ben 6 ay olacağını garanti ediyorum, üstüne de devam ettirmek için elimden geleni yapacağımı belirtiyorum. İlginize teşekkürler. Kuazanınki seo içindi değişik ip lazımdı ona :)

qLd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni acacağım resim upload sitesine sponsor arıyorum. olur musunuz?

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bende adsense için açacağım bloga sponsor arıyordum sponsor olurmusunuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5