İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostgator Tavsiye Edermisiniz

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar ortalama %20 cpu kullanan ve 5-6 k civarında günlük hiti olan bir wp sitemi hostgatore taşımak istiyorum. Ancak ingilizce bilgim vs. pek iyi değil ayrıca pek sunucu bilgisine de sahip değilim. Şu an bi sorunum olduğunda host firmasını arayıp işimi hallediyorum. Hostgatore geçersem özellikle destek konusunda sıkıntı yaşarmıyım, tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim.

T

trgy

Misafir
Hostgator live chat aracılığı ile Is Sefa there? dediğin zaman seni bekletip Sefa beye aktarıyorlar. Sefa bey yok ise olduğu günleri ve saatleri söylüyorlar Türkçe yardım alabiliyorsun bu sayede.

Hız arıyorsan geçme Hostgator'e fakat ucuzluk arıyorsan geç.

poGo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
%99.9 uptime garantisi var. Uptime konusunda, sorun yaşamazsınız

Tek sorununuz bana göre dil farkından dolayı iletişim olur, o da artık halloluyor görüldüğü gibi. Zaten hostingde pek fazla iletişim gerektirecek şeyde yaşamazsınız, bence deneyin

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şahsen 3 aydır kullanıyrum ve memnunum. Sefa bey'de yardımcı oluyor zaten yardım alacağın pek bir şey yok taşı işleminden sonra bir problem yaşamasın. Kullanmanıda tavsiye ederim. 1 kere bile site kapalı kalmadı 3 ay içerisinde.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Uptime oranları nasıl, siteler kapalı kalıyormu hiç..

The Planeti kullanıyorlar, The Planet te dünya çapında kalite yönünden saygı yeri olan bir dc, saldırılarda v.s saldırı alan siteyi kapatırlar (önlem alamazlarsa) zaten çapulcu tim zor kapatır makinayı ancak sağlam saldırı geldiğinde 15dk lık bir kesinti olursa olur, destek konusunda 7/24 destek var live chat aracılığıyla, ingilizcem yok diyorsan bile çekinme site adresini ve hata kodunu yaz onlar anlıyor zaten : )

2 yıldan fazladır ufak çaplı siteleri orada barındırıyorum memnunum açıkcası.

Ayrıca en önemlisi paketlerdeki dosya adetine bakınız, wp cache varsa devamlı sorgu oluşturudğu için /25 geçerse suspend atılır sayfana ayrıca bazı paketlerde dosya sayısı sınırı vardır buna dikkat et.

Ve eğer bu site senin için önemli ise ve Türk ziyaretçi ağırlıklı ise geçmeni önermem çünkü makinalarda yüzlerce binlerce site yayın yaptığı için hız yönünden biraz zayıf fakat bunuda dile getirirsen seni yoğunluğun az olduğu makinaya taşıyabilirler.

X

Xman

Misafir
Site önemli ve türk ziyaretçili, aslında şu anki firmadan oldukça memnunum ama 30 gb üzeri trafikte gb başı 2 lira ödemek çok koyuyor açıkçası.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Site önemli ve türk ziyaretçili, aslında şu anki firmadan oldukça memnunum ama 30 gb üzeri trafikte gb başı 2 lira ödemek çok koyuyor açıkçası.

Para ön planda ise hostgatoru seçiceksin, fakat ben olsam şuanki yerimden memunsam kalırdım.Türkiye dede ucuz olupta kaliteli hizmet veren firmalar var tek bir firmada kalmamak lazım.

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
CPU, destek, uptime falan sorun hiç çıkarmadı ama hız konusunda çok kötü. Yabancı lokasyon olduğu için doğal ama diğer yabancı lokasyonlara göre de bana yavaş geliyor. Ama bu fiyata bu hizmet yinede iyidir tabi şikayetçi değilim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5