İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostgator Üyelik Resimli Anlatım | 0.01 Host almak

whoeveryouare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Hostgator Üyelik ara yüzünde değişikliğe gitti (1 hafta önce) . Artık eskiye göre daha basit üye olmak. Ancak yinede ingilizce bilmeyen arkadaşlar için anlatayım dedim.

1) İlk olarak Hostgator.com adresine giriniz. Resimde gördüğünüz gibi "Learn More" linkine tıklayınız.

hostgatordan-host-almak.jpg

2) Açılan pencereden kendinize uygun olan paketi seçip "ORDER NOW" yazılı alana tıklıyoruz...

hostgatordan-host-almak11.jpg

3) Aşağıda resimde anlatılan şekilde eğer yeni domain almak istiyorsanız Soldaki kutucuğu doldurunuz. Zaten domaininiz var ise 2. kutucuğu doldurunuz. "Hostgator Coupon" yazan alan hostgator kupon ları ile ilgili alan. Kupon kullanıp burayı doldurarak hosgator indiriminden faydalanabilirsiniz. KUPON KODU'nu $9.94 indirim verenlerden kullanırsanız $0.01 a 1 aylık host almış olursunuz. Ancak benim tavsiyem $25 lık indirimden faydalanmanız için 1 yıllık almanız.

http://hostgatorkupon.com/ (güncel kuponlar yayınlanıyor)

13.jpg

4) Aşagıdaki resimlerdede görüldüğü gibi boşlukları gerektiği gibi doldurunuz.
21.jpg

5)Hostgator üyelik işlemlerinin " Order Details " bölümünde yapılan indirim, toplam tutar gibi detayları görebilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken "Creat Account" seçeneğini seçerek üyelik işlemlerinizi bitirmek.
42.jpg

6) Gelen ödeme ekranıın da (paypal için) 2 seçenek sunuluyor.
host-ödeme.jpg

Linklerden birine tıkladıktan sonra paypal ödeme sayfası açılıyor ve paypal şifremiz ile paypala girerek ödememizi yapmış oluruyoruz. Artık hostumuz kullanıma hazırdır hayırlı olsun...

Alıntıdır... http://hostgatorturkey.com/hostgator-uyelik-anlatimi-resimli/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5