İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostgator'daki Türk | Hostgator Artık Türkçe

whoeveryouare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
5 Mart 2008
Mesajlar
407
Reaction score
2
Evet sonunda buda oldu, hostgator daki tek türklede tanışma fırsatı buldum. Herzaman ki gibi karsımda Jennifer, George etc.. beklerken SEFA isimli hostgator danışmanı ile karşılaşınca çok şaşırdım. Kendisi gerçekten çok yardım sever birisi, sordugunuz sorulara (hostgator ile ilgili:) anında bizim anlayacağımız şekilde cevaplandırıyor. Türk kullanıcılarına kendisinin online olduğu zaman yardımcı olacagını bildirdi. Hatta bunu forumlarda ve sitemde bildirebileceğimi söyledi. Sanırım bu tüm türk kullanıcılar için iyi bir haber.

Çarşamba ve Perşembe hariç Saat 18.00 ile 02.00 arası gibi online oluyor kendisi....

Dediklerini aynen aktarıyorum;

(10:43:06 AM) Sefa Go: Hatta istersen sana saatlerimi veririm turkce destek almak istiyenler gelip beni sorabilir boylece hepsiyle ozel olarak ilgilenirim.

Kaynak ve yazının devamı : http://hostgatorturkey.com/hostgator-turkce-destek-hostgatordaki-turk/
 
T

trgy

Misafir
İyi oldu bu hiç İngilizce bilmeyenler için. Hatta ben bile bazen anlatamıyordum derdimi. şunu şöle yapalım şunu şöle yapalım diyecekken 40 takla atıyordum. :D
 

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
25 Haziran 2005
Mesajlar
4,856
Reaction score
1
Konum
Bursa
bizim firmadada var bir türk bunda saşılacak birşey yok çalıştığım firma ahosting.biz yaklaşık 3 yıldır aynı firma ile çalışıyorum
 

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Mayıs 2005
Mesajlar
2,232
Reaction score
3
Konum
istanbul
4-5 sene önce dedicated sunucu sağlayan USA merkezli sektörün devi olan bir şirkette Level3 ticketlara bakıyordum bende. Saat farkından ve vergi kaçırdıklarından dolayı iyi para veriyorlardı ve benim gibi 1 Türk ve 4 Hindistanlı vardı. Yalnız bizim müşteri Türk bile olsa Türkçe ticketa cevap vermemiz yasaktı. Ticketlarda formal bir İngilizce kullanmak gerekiyordu. Bu arada destek sisteminde gözüken isimlerimiz de abuk subuktu. Her shifte isim değişirdi. Kimi zaman Alex kimi zaman Mike olurdu :)

Zaman ve sektör değişmiş velhasıl...
 

Loi

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Kasım 2006
Mesajlar
6,192
Reaction score
44
Konum
localhost
HostGator bilerek veya bilmeyerek güzel bişey yapmış. Ben kullandım hostgatoru ticketlara zaman zaman geç cevap verilsede hizmet iyi fiyatlarda çok iyi. Hızlı hareket ederseniz madur olmuyorsunuz :)
 

whoeveryouare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
5 Mart 2008
Mesajlar
407
Reaction score
2
Eger türk müşteri sayıları artarsa komple türkçe destek vermeyi düşünüyorlar türkler için.
Türkiye yi önemsyen yabancı bir şirketin olması güzel haber bence.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst