İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

***** hosting alacağım 2 adet iki farklı ip de

sader

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar ***** izinli hosting lazım. şuan sitenin hiti yok ama ilerde olacağı kesin. 1 gb alan 50 100 gb tarafikli aylık ödemeli hosting alacağım iki adet alacağım ama farklı iplerde olmalı. ödemeyi ilk ödeme dahil her ayın 15 inde yapacağım. ücretler ilk aylarda 5-10 tl gibi olmalı ileriki aylarda hitle orantılı olarak artırılabilir.

bu adam vermez falan diye düşünmeyin. her 15. günü paranızı alırsınız. tutki vermedim ne kaybedersin.ama bana bu hostları sağlarsanız müşteri kazanırsınız.

lütfen sadece işini kurumsal olarak yapanlar yer sağlayıcı vs gibi belgesi olanlar teklif yapsın. " hacı gel benim vps den sana yer açayım" deyip üç gün sonra keyfine göre silecekelr uzak dursun. ayrıca link karşılığı hosting istemiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi