İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting aranıyor [Reseller]

asoza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deja-vu' Alıntı:
istanbulteknik.net den aldım adam kayıp 2 gun once wındows server ı kapandı sımdıde lınux olanı kapanıyo vurulmus ortalıkta yok baska bı yerden aldım o da kayboldu gıttı ''Türk kardeşlerimizden al'' derken 500 kere dusunmek lazım bence
Hepimizin hosting konusunda olumsuz geçmiş yaşantıları mevcut. Çürük yumurtaları ayırmak o kadar kolay değil mutlaka. Ancak faaliyet alanına gönül vermiş arkadaşlarımızın da varlığını inkar etmek yersiz kanaatindeyim.
Önce teklifleri isteyip ardından konuyu buralara sürüklemenizi yadırgıyorum.

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dakikhosttan direkt olarak almışsın sende yahu... yakıştı mı?

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha site yapana kadar bunla idare edecez.Calışmalar deva ediyo bu hafda kendi sitemiz Olacak.Zaten FCD de barınıyoz;)

elektro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resellerzoom dan almayı düşünen şartlarını iyi oku. Paketlerde belirli sınırlamalar var. Ben okumadan almıştım, sitemdeki online sayısı 100 ün üzerine çıkınca sql sorgu içn max kullanıcı sayısını aştınız hatasını verdi. Mail ile bilgi istedim bana paketlerin sınırlı olduğunu ve detayların bildirdi. Maili buraya ekliyim..

Hello,

Our plans and their limits are:
Budget
5 seconds cpu time
8 processes
memory = 16 megs
200 Emails per hour

Advanced
30 seconds cpu
16 processes
memory = 32 megs
400 Emails per hour

Premium
45 seconds cpu
24 processes
memory = 48 megs
600 Emails per hour

Please let us know if you need further asssistance.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5