İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting Arıyorum

trqt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günümüzün en önemli iletim araçlarından olan telafonlar teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımızda çok önemli bir yer aldı.Telefon Üreticilerinin kullandığı işletim sistemlerinden biri olan ANDROİD ve DİĞER işletim sistemleriyle ilgili bütük bir portal kurmak istiyorum bunun için sponsor desteğine ihtimacım var Yardımcı olacak arkadaşlardan yorum bekliyorum

anindahosting

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Günümüzün en önemli iletim araçlarından olan telafonlar teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımızda çok önemli bir yer aldı.Telefon Üreticilerinin kullandığı işletim sistemlerinden biri olan ANDROİD ve DİĞER işletim sistemleriyle ilgili bütük bir portal kurmak istiyorum bunun için sponsor desteğine ihtimacım var Yardımcı olacak arkadaşlardan yorum bekliyorum

Merhaba,

Sporsor hosting işinizi görmez emekleriniz boşa gider dilerseniz Ekonomik Hosting paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

http://www.anindahosting.com/linux-web-hosting.php

Saygılarımızla
logo.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5