İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting değişim

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Başlıktan bir anlam çıkartanlarınız belki olmuştur. Konuyu biraz açmak gerekirse. Google da iyi sonuçlar elde edebilmek için sitelerimiz farklı ip lerde veya farlı lokasyonlarda barındırıyoruz. Mevcut bir sunucum var iken ekstra bir maliyet oluşturmaması için küçük ebatlarda hosting değişimi yapmak istiyorum. Sunucum Hollanda lokasyonludur ping değeri oldukça iyidir. 100 mb alan 1 gb trafik gibi küçük paketler halinde değişim yapabiliriz. Benim mevcut sunucumda güvenlik sebebi ile ftp portu kapatılmıştır. WHM/Cpanel kullanmaktayım cpanel deki file manager ftp işleminizi fazlasıyla halledecektir. Konu hakkındaki düşüncelirinizi buraya yazabilirsiniz. Değişim yapmak isteyen arkadaşlar özel mesaj ile ulaşabilirler.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sarget, bu tür bir başlığı bende açmak istiyordum ama benim tercihim yurt içi sunuculardan yana, eğer yurt içinde bana ayırabileceğin minik bir yer varsa değişim yapabiliriz.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Başlıkta bahsettiğim gibi mevcut bir sunucum var ve harici başka hosting planlarım bulunmuyor. Hollanda lokasyon oldukça iyidir. Talep etmiş olduğum hosting planında sunucuyu aşırı yoracak herhangi bir metaryal bulunmayacaktır. Sadece sitenin index alması ve açık kalması açısından bir iki sayfalık html tasarım veya bir kaç konuluk wordpress hepsi bu.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Benim yurtdışında (a.b.d) hosting hesabım var. Bir nevi reseller gibi bişi. Ama sunucu windows. İstersen açarım sana bi hesap problem değil.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Benim yurtdışında (a.b.d) hosting hesabım var. Bir nevi reseller gibi bişi. Ama sunucu windows. İstersen açarım sana bi hesap problem değil.

100 Mb alan 1 gb trafik fazlasıyla yeter, Tek bir index atsam yeterli. Domain bilgisini pm atıyorum desteğin için teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5