İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting-Domain & Oyun Sistemi Teknik Destek / Musteri Destek Elemani

tarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar , 2009 yilindan beri web aleminin icerisinde aktif olarak is yapiyorum e ticaret seklinde . Turkcem gayet iyidir , cok iyi olmasada ortanin uzerinde ingilizce bilgim var ve suan yurt disindayim . Banner yapabilecek derecede grafik bilgim ( Photoshop ) , Iyi derecede HTML ( dreamweaver v.s kullanabilmekteyim ) ve Server - Domain - Hosting guvenligi bilgim mevcut. Bircok Scriptte ( Wordpress , vbulletin , drupal , oscemmerce , joomla ) gayet iyi duzeyde bilgim mevcut . Ogretildigi takdirde VPS uzerine server kurabilirim. Metin2 , Knight Online , Counter Strike ( 1.6 , Source v.s ) gibi online oyunlarda gerek user gerek GM gerek Admin olarak boy gosterdim ve tecrube edindim. Bir zaman sahsima ait Metin2 ve Cs 1.6 serverlerini islettim ve gayet basarili gecti ancak okul dolayisiyla kapamak zorunda kaldim. Simdi gerek para kazanmak gerekse deneyim kazanarak kendimi gelistirmek icin is aramaktayim . Gunluk minimum 2-3 saat online durumdayim.

Uygun gorenler p.m ata telefon no , mail , msn alabilirler.

Iyi Calismalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5