Hosting Firmasında İş Arıyorum!

C.A

0
İyinet Üyesi
Katılım
25 Nisan 2014
Mesajlar
999
Reaction score
0
Konum
İzmir
Merhabalar ben Cem,

yaklaşık 5-6 yıldır internet hizmetleri sağlayan firmalarda farklı görevlerde çalıştım. Çalıştığım firmalar yaşadığım şehirden farklı yerlerde olmasından dolayı hiç ofis ortamında çalışmadım. Ancak eğer bulunduğum şehirde çalışabileceğim bir firma olursa koşullara göre ofiste çalışmak isterim.

Öncelikle, Ben kimim?

19 yaşındayım ve İzmir'liyim. Web sitelerine ilgim ilk olarak bundan 7-8 sene kadar önce funpic.de adresli bir sitenin ücretsiz alan adı ve web alanı dağıtmasıyla başladı. Daha sonrasında interneti kurcalamam sonucu daha kapsamlı bilgi edindim. İnternet hizmetleri sağlayan bir firma ile ilk kez 2010 yılında çalışmaya başladım. 2010 yılından bu yana 9 farklı firmada farklı görevlerde yer aldım. Son çalıştığım firmada daha önceki firmalarda yaptığım işten farklı olarak bloga makale girişleri yaptım ve bu benim için farklı bir deneyim oldu. Son olarak 5 yıldır fotoğrafçılıkla uğraşıyorum ve çekimlerimi paylaşabileceğim portfolyo tarzı bir web sitem var.

Düz lise mezunuyum ve okuduğum lisenin eşit ağırlık bölümünden mezunum. 2014 yılının Eylül Ayı'nda Celal Beyar Üniversitesi'nde öğrenim görmeye başladım ve halen devam etmekte.

Neler Yapabilirim?

  1. Photoshop (Fotoğraf düzenlemeleri)
  2. Web Hosting Yönetimi (Hosting satış, cPanel-Plesk-MaestroPanel Yönetim bilgisi vb.)
  3. İşletim Sistemleri Yönetimi (Çok bilgili değilim ancak kaynaklarda bulunan bilgiler doğrultusunda yönetim sağlayabilmekteyim.)
  4. WHMCS Otomasyon Yönetimi
  5. Dilimizi en düzgün şekilde kullanmaya özen gösterir ve müşteriler ile iletişimde yazışmalarıma dikkat ederim.
  6. Çok iyi olmamakla beraber makalede yazabilirim.

CV dosyam için konu altından veya özel mesaj olarak mail adresinizi iletmeniz yeterlidir.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst