İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting Firmasından Satılık Mükkemmel Sunucu / Sudan Ucuz Fiyata

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

İhtiyaç fazlasından ötürü saticagım bir sunucuyu sizlere tanıtacagım öncellikle satmamın sebebini açıklayayım ben işlerimi büyütüyorum bu yüzden bu donanımlar bana yetmemekte buyüzden emek verdigim bir makinenin çöpe gitmesini istemiyorum satın alıcak kişiye 30 gün veya civari süresi olacak biçimde teslim edicem öncellikle sunucu bilgilerini yazayım sizlere..

HDD : 80 GB SSD
Ram : 8 GB DDR3
Cpu : 4x E5 İşlemci ( isteğe göre i7 yapabiliriz. )
Limitsiz trafik
Ömürboyu lisanslı Litespeed Web Server
Türkçe cPanel
100 mbits fiber network

En önemlisi ise bu sunucuyu gerçektende cok sağlamdır sizlere bir video dahi gösterecegim bu sunucuyu Türkiyede geçebilecek cok az adam vardır :) bizzat kendim güvenlik işlemlerini yaptım hiçbir komut işlememektedir. Eski bir video lakin az cok anlayabilirsiniz.

Buradan izleyebilirsiniz

Sunucuda zaten özel antivirüs programları çalişmaktadır şifresiz shelleri anında yakalayip ilk resimdede göreceginiz hale beyaz sayfa göstermeye sağlar şifreli shellerde ise bir komut işlemez ve bypass edilmesi imkansızdır. Mevcut sunucuda şuan için 35-40 site mevcut bu siteler kesinlikle o sunucuda barınmayacak yeni sunucuya transfer edilecek sıfır gibi sizlere teslim edilecek litespeed'li türkçe cpanel / whm lisanslı olmak üzere tarafınıza teslim edilecektir.

Sunucunun şuan aylik : 60 tl sunucu kirası mevcut, cpanel lisansı ise 30 tl, birde hazır script kurulum softculuous lisansı mevcuttur oda 4 tl aylik nerden b akarsanız bakın bir ay'da 100 lirayi geçmez bu sunucunun fiyatı oysaki bu sunucu fiyatına sıfır bir makineyi 100 tl bile zar zor alırsınız. Eğer hosting, sunucu işi yapicak olanlar var ise hiç uğraşmadan taş gibi serveri sadece 150 tl alabilirsiniz düşünün ki litespeed'in lisansı nekadar ?

Satin alma fiyatı : 150 TL
Ödeme yolları : Paypal - Finansbank

İletişim ;

Web : https://web-uzmani.net/musteri
Gsm : 05423767450
Mail : [email protected]
Ys : 2762

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi