İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hosting Hizmetlerinde %30 İndirim.

savas_55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saygı Değer İyineT Kullanıcıları Kaliteyi Uygun Fiyata Sağlamayı Amaç Edinmiş Ve 2,5 Yıldır Bu Sektörde Kesintisiz olarak Hızlı Performanslı Sunucularda Sitelerinizi Host Etmekteyiz Bizi Tercih Eden Herkese Çok Teşekkür Ediyoruz..

Özel%30 İndirim Kampanyası

- Webmail Girişi

- Detaylı Web İstatistikleri

- Frontpage Eklentileri

- Perl ve CGI

- Weblog Desteği

- Mysql 4-5

- DirectAdmin Türkçe Panel Veya WHM/Cpanel

- Anti DDOS

- Türkiye Lokasyon Yada Almanya Lokasyon

- Yönlendirme Modülleri

- Günlük Yedekleme

- Php 5.2.6

- Zend Desteği

- İoncube Desteği

- Centos 5.2 İşletim Sistemi

- Ffmpeg

- Mencoder

- GD 2 Desteği

- PhpShield Loaders

- SQlite Desteği

- Zlib Desteği

- %20 Cpu İzni

Not: Kampanya Stoğu 20 Kişiliktir..

Peki İndirimi Nasıl Kullanacaksınız ??

Sitemize Girip Üye Oluyor Ve İstediğiniz Hizmeti Seçiyorsunuz.. Ardından Sipariş Verirken 3. Adımda Göreceğiniz Promosyon Kodu Yazılı Kutucuğa ( iyi.net ) Aynen Paranzet İçerisinde Yazdığım Yazıyı Yazıyorsunuz Ve Siparişinizin %30 İndirimli Halini Görüyorsunuz. İşleminiz Otomatikmen Bize İndirimli Ödeme Fiyatından Ulaşacaktır.. NOT: İndirim Yapılacağı İçin Fiyat Yükseltilmesi Yapılmamış Olup İndirimsiz Fiyatlarıda Görme Şansınız Bulunmaktadır... SAYGILARLA...

İLETİSİM :
Firma sahibi: SAVAŞ ODABAŞ.
Kuruluş senesi: 2008.
GSM: 0544 601 17 21
Adres: Samsun / Bafra İshaklı Mah. Düz Sokak
Vergi Dairesi: Bafra
Vergi No: 633 040 9058
Yerel Sağlayıcı Faaliyet Belge No: 1747
Kalite Web Services & bilişim Hizmetleri. Savaş Odabaş.

Moderatör tarafında düzenlendi:
T

trgy

Misafir
Müdahale etmek zorunda bırakıyorsunuz beni. Mesajları temizleyeceğim ve bu konuya Hosting satışı yapan arkadaş dışında yorum yazılmasın.

Varsa kanıtlarınız raporlayarak bize iletebilrisiniz.

savas_55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müdahale etmek zorunda bırakıyorsunuz beni. Mesajları temizleyeceğim ve bu konuya Hosting satışı yapan arkadaş dışında yorum yazılmasın.

Varsa kanıtlarınız raporlayarak bize iletebilrisiniz.

TŞK. Konulara Gerektiğinde müdehale Etmeniz Çok Güzel Bir Davranış Forum olarak Tebrik Ederim Bir Çok Forumda Bu Uygulama Bulunmamakta..

Bu Arada Bu Konu Devam Ederken Ayrıyetten Yeni Kampanyamızı Sizlerle Paylaşacağım..

Yeni Başlıkta..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5