İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hosting sorunsalı/yeni host aranıyor

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
selam.. arkadaşlar şuan ki hostum bayi paketi

500 mb alan
mysql = sınırsız
domain ekleme = sınırsız
sub domain ekleme = sınırsız
pop-3 mail = sınırsız
aylık trafik = 10 Gb
panel: cpanel

beyler bu paket yıllık 45 tl bana yine bu fiyatlarda bir hosting lazım artık sorunlardan bıktım..

yeni host yeni bir aşk lazım.. ben genelde beğendiğim yerden ayrılmam 3 yıldır da şuan ki hosting şirketiyle çalışıyordum ama adamlar cıvıttı ya hizmetleri güzel destek var ama bu son olay çok kafamı ağrıttı. smf forum kurdum yeni domainim için host kaynaklı boş sayfa sorunu çıktı:S düzeldi dediler.. açıyordu 2 3 haftadır. dün yine gitti durduk yere:S

%100 hostla ilgili çünkü kendileride araştırıyor.. hosting adını veremiyorum aşağılama vs.. olmaması için.

bu fiyatta istediğim özelliklerde paket lazım bana sağlam bir firma lazım ? yabancı olmassa iyi olur kredi kartı kullanmadığım için onlara giremiyorum.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
selam.. arkadaşlar şuan ki hostum bayi paketi

500 mb alan
mysql = sınırsız
domain ekleme = sınırsız
sub domain ekleme = sınırsız
pop-3 mail = sınırsız
aylık trafik = 10 Gb
panel: cpanel

beyler bu paket yıllık 45 tl bana yine bu fiyatlarda bir hosting lazım artık sorunlardan bıktım..

yeni host yeni bir aşk lazım.. ben genelde beğendiğim yerden ayrılmam 3 yıldır da şuan ki hosting şirketiyle çalışıyordum ama adamlar cıvıttı ya hizmetleri güzel destek var ama bu son olay çok kafamı ağrıttı. smf forum kurdum yeni domainim için host kaynaklı boş sayfa sorunu çıktı:S düzeldi dediler.. açıyordu 2 3 haftadır. dün yine gitti durduk yere:S

%100 hostla ilgili çünkü kendileride araştırıyor.. hosting adını veremiyorum aşağılama vs.. olmaması için.

bu fiyatta istediğim özelliklerde paket lazım bana sağlam bir firma lazım ? yabancı olmassa iyi olur kredi kartı kullanmadığım için onlara giremiyorum.

Merhaba,

Webadam.com yada webabi.net firmalarından hosting satın alabilirsiniz,
İkiside güvenilir firmalardır, kredi kartı yada havale ile ödeme yapabilirsiniz.

iyi akşamlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5