İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting Sponsor Aramaktayım. Ciddi Bir Proje

cyberlaz32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Öncelikle belirtmek isterimki hosting sponsorluğu 1 yıl olmalı bizler için. Nedenini aşağıda belirtmiş bulunmaktayım.

Hosting sponsor olacak abilerime ve kardeşlerime şunu belirtmemde fayda var. Ben ve arkadaşlarım Call of Duty oyunu adında Türkçe bir isimle ve Türkçe içerik ile ciddi anlamda FAN site olarak faaliyete geçmek istiyoruz. Elimizde domain'imiz bize ait ve bu projeyi ciddi anlamda faaliyete geçirmek istiyoruz. Siz abilerimiz ve kardeşlerimizden hosting sponsorluk konusunda bizlere yardım etmenizi rica etmekteyiz.

Şu konunun üzerinde de durmak istiyorum. Hosting firması hemen işi bozuntuya vermeksizin devamlı bir site ise sponsor olmalarını rica ederiz. Çünkü siteyi açtıktan sonra sponsor olan kişi, birkaç gün geçtikten sonra veya birkaç ay geçtikten sonra hosting sponsorluğunu bizlere karşı durdurmamasını rica ederiz. Bu şekilde hizmet vermeyen, devamlı sponsor halinde bulunacak kişiler bizimle iletişim kurmalarını rica ederiz. Şimdiden abilerimize ve kardeşlerimize teşekkür ederiz.

Hosting Sponsorluğunda bulunacak kişiler için şartları özel olarak konuşabiliriz.

İletişim:
SKYPE ID: mert.bilge90
E-MAİL: [email protected]
MSN: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5