İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hosting sponsorumu arıyorsunuz? Ozmn buyrun..

A

ALY

Misafir
Merhabalar..

PageRANK'ı 4 ve 4 üzeri olan domainlere hosting sponsorluğu yapabilirim. Toplam 25tane siteye sponsor olunacak. Aday olan siteler arasından seçilecek olan sitelere sponsorluk yapılacaktır(Sitenin hitleri yüksek olan ve içeriği illegal olmayan siteler önceliklidir).
** Sponsorlugu onaylanan sitelerin hostingleri en fazla 3gün içinde hazırlanır.

Sponsorluk seçenekleri;
1. Sitede 1adet 468x60 boyutunda banner ve banner'in altında bir adet text link
2. Sitede 2adet 120x95 boyutunda banner ve 2banner'in altındada bir adet text link
3. Siteye girince 400*350 boyutunda açılacak olan pop-up pencere ve sitenin başında bir adet text link
4. Sitede 40tane text link
(((>Bu seçenekler dışında site sahibi seçenek yaratabilir..<)))
Bu seçeneklerin hepsinde sitenin en altında sponsor oldugumuzu belirtecek " Sponsored by TRbilisim.Com" türü yazı yazacaktır.

Aday olacak olan siteler bu başlık altına mesaj yazabilir PM yollayabilir ve msnden görüşebiliriz..

Hosting seçenekleri aşağıdadır...
---------------------------
---PHP HOSTING---
200MB Alan
10GB Aylık Bandwidth
100MB E-mail
25MB mySQL Database
Log File Access
Web Stats
Free Shared SSL
Online File Manager
----------------------------
---WINDOWS HOSTING--
250MB Alan
4GB Bandwidth
50MB Webmail
Microsoft SQL / Access Database
ASP enabled
Front Page 2000 Extensions
SPAM Filtering
Virus Scanning
-----------------------------
Hostingde MP3 türü dosyalar barındırılması yasak olup downloadınada izin verilmemektedir.

Sponsor olunmayacak olan siteler::
> PR3 ve altı olan domainler
> heking domainli/içerikli(Yöntemler,Dökümanlar vs. herşey dahil..) siteler

**Bu teklif 13,04,2005 tarihinde çıkartılmış olup 19,04,2005 tarihinde sona erecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
U

username

Misafir
40 tane textlink :) uçmuşsun biraz.. pr5 bi site hitide iyi, ayda 10 milyondan bile textlink alsa, aylık toplam 400 milyon TL yapar.. yıllık toplam 4.800.000.000 TL .. varmı öle bi olay :) 4.800.000.000 lira ile de sizin serverı alır :)

A

ALY

Misafir
o senin görüşün benim belirttiğim 4 seçenek var ve ayrıyetten altta şöyle bir ibare var " (((>Bu seçenekler dışında site sahibi seçenek yaratabilir..<))) " okey.. + sponsor olayı diyoruz yani k. bakma boru değil. Benim bildigim sponsor ücretsiz karşılamalar yapar. İstediği domain ve hosting paketlerimizden(Aynı seçenekler bunun içinde geçerli) ücretsiz yararlanabilir. Bunu yazmamıştım yani anlıycanızı sanmıştım :).

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim anlamadim Hosting Firmasi nasil olur da msn olarak prochat gibi bir ircd domain uzerinden .net passport kullanir. Bana bu mantikli gelmedi ... Ayrica PR 'si 4 Olanin zaten hostingi vardir ve aciktir sitesi o yuzden bence biraz dusur o sekilde bulabilecegine inaniyorum. Merak etme kendim icin soylemiyorum. Benim her sitemin kendi hostu var ALLAH'a cok sukur...

A

ALY

Misafir
Bi anlamda doğru söylüyosunda yani hosting firmasıysan böyle msnleri kullanamazmısın yasakmıdır?? belki garibine gidebilir ama şuan hazırlık içerisindeyiz...
19,04,2005 tarihine kadar DOMAINLER PR4 istenicek eğer o zamana kadar istediğimiz sayıya ulaşamazsak PR3lü domainleri alırız.. Ztn sitelerimizde o zmna kadar biter..

ragiax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sıra hosting sponsoru olmak isteyen çok işi var. Ne oldu birden acep :)

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting 'inize nasıl güvenicek webmasterler bi Referans gösterebilicekmisin? Sağlam olduğuna kanıt isteyen webmasteler olacak. yani sağlam bir hosting firması olduğunu kanıtlaman lazım. düşüncem

A

ALY

Misafir
Güzel bi konuya değindin bu aklıma gelmemişti :D. Ozmn şöyle yapalım :) biz herşeyi hazırlıyalım yani makina, sitelerimiz vs. daha sonra bu konuyu tekrar düzenleme yaparak sizlere sunayım. en iyisi snrm böyle olucak.

" manisa.pol.tr hostingini artık bizden sağlıycak(tasarımınıda biz yapabiliriz) "

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Valla işin zor bedava birşey verince nedense millet yaklaşmıyor... İlginçtir...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5