İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hostingle ilgili çok faydalı bir site

N

nomak78

Misafir
burda takılan bir üyein imzasında gördüm. siteye uzun süre takıldım. hiç bilmeyenlerden, ileri düzey bilgilere kadar bir çok hosting bilgisi ve makale sitede mevcut. ben şahsen siteyi çok beğendim. hosting ararken size yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

www.hostingyardim.com

yapanın eline gözüne sağlık

T

TR1Servers

Misafir
Site Tanıtım bölümünde olması gerekiyor herhalde bu konunun ?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Web hosting ile ilgili bir tavsiye oldugu icin konu burada kalabilir.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba;
Öncelikle çok tesekkur ederim.İnanın şuanda çok mutlu oldum.Herhalde bir webmaster bundan daha fazlasını istemez.Hitler reklamlar yalan.Bir ziyaretcinin sitemizi beğenerek tanıtması inanın cok guzel.
Çok tesekkur ederim.

S

SoruForum.Com

Misafir
Tebrikler arkadaşım diğer arkadaşlara ışık tutmak açısından güzel bir uygulama

L

LNWServers

Misafir
Gerçekten çok bilgi verici bir site, yeni site tasarımımız bittiğinde linkinizi koymayı düşünüyorum eğer sakıncası yoksa?

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sakıncası elbette yok.Detayları özel mesaj veya sitemiz üzerinden konusabiliri.Burdaki konu amacından cıkmasın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5