İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostinglerden korkuyorum :(

X

Xman

Misafir
hocam blogumda 20 yazı var 80 mb gitti.Nasıl becerdin binlerce yazı 200 mb??

Kullandığınız 80 mb verinin büyük bölümü, siteyi kurarken yüklediğiniz script vs. dosyalar tarafından kullanılmıştır. Bundan sonra yazı, resim, dosya vb. eklemelerde çok fazla alan kullanılmayacaktır.

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Filezillayı kullanıyorum çünkü beleş. korsan kullanmaktan yana değilim

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
ben bilmem c panel b panel herkes cpanel diyor o ne ya :'( :( cpanel neresi neresi :(

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
ben bilmem c panel b panel herkes cpanel diyor o ne ya :'( :( cpanel neresi neresi :(

Herkes yardımcı olmayı deniyor size. ama bence sorularınızı daha uygun bir dille sorun. Yada ücretli yardım alın. Açıkçası bana çok ta bu işleri öğrenmek istiyorsunuz gibi gelmiyor

C

Clivrape

Misafir
Backup Yedek Alman İçin Panelde Böyle Bir Yazı Olmalı Karıştır Biraz..

HostLife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5

siteismin.com:2082 (tarayıcıdan sitenin sonuna :2082) yazın ve ftp ye girerken kullandığınız kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapın.

UYARI: Eğer pek bilginiz yoksa, ki şayet yeni başladınız; önce cpanel için hazırlanmış kullanım videolarını izleyin ve makaleleri okuyun.

• Like
Reactions: ntr

sddeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
web sitenizin yedekleme işlemlerini halledemediyseniz yardımcı olabilirim.

Mesajlarınızdan henüz başlangıç seviyesinde olduğunuz anlaşılıyor. Türk firmaları ile çalışsaydınız sizin için daha iyi olurdu.

İyi Çalışmalar.

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Türk firmalarına güvenmi olur ya yarın bigün site kapanır mapanır :'( hoş olmaz. bende
siteismi.com:2082 yazınca sayfa görüntülenemiyor acaba cpanelmi yok bende :(

X

Xman

Misafir
Türk firmalarına güvenmi olur ya yarın bigün site kapanır mapanır :'( hoş olmaz. (

Bu nasıl bir zihniyet, çok ayıpladım sizi şahsen, biz yıllardır Türk firmalarıyla çalışıyoruz ne bir kez sitemiz kapandı ne de başka bir şey oldu, seçiminizi doğru yaptıktan sonra yabancı firmalardan 10 kat iyi yerli firmalar var. Tümden bir genelleme yapmanız hiç hoş olmamış açıkçası :eek:lmadı:

HostLife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Türk firmalarına güvenmi olur ya yarın bigün site kapanır mapanır :'( hoş olmaz. bende
siteismi.com:2082 yazınca sayfa görüntülenemiyor acaba cpanelmi yok bende :(

Üzüldüm şimdi bak... Senin canın sağolsun.

Nabalım bizde Dallas'a mı gidelim ordamı kuralım acaba yada Hindistan'amı bu aralar zaten Hindistan'da dc açmakta zaten moda oldu.

başına birde http değilde https://site.com:2082 denermisin? yada direk /cpanel

sddeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1- Pardon ama sizin aslınız nedir?
2- Türk firmalarıyla hiç çalıştınız mı?
3- Size şuan yardımcı olmaya çalışanlar Türk!
4- Bu forum Türk webmaster forumu, bize güven olur mu?

Forum emektarlarına! Haddimi aştıysam affola...

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Konuyu açan arkadaşın ne yapmaya çalıştığını anlamak çok güç,

Hem yardım istiyor, hem edilen yardımları beğenmiyor.

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
hahaha :D hemende kızdınız ya şaka yaptım şaka :D amerikan firmalarıyla çalışma amacım hedeflediğim coğrafi bölge zaten amerika yani onlara ürün pazarlıyorum siteden o yüzden amerikan hosting firmalarıyla çalışırsam amerikadan arandığımda bulunmam daha kolay olur diye duymuştum. belkide alakası yoktur bilmiyorum. yoksa bende Türküm sonuna kadar yanlış anlaşılmasın :)

Ekleme:
Üzüldüm şimdi bak... Senin canın sağolsun.

Nabalım bizde Dallas'a mı gidelim ordamı kuralım acaba yada Hindistan'amı bu aralar zaten Hindistan'da dc açmakta zaten moda oldu.

başına birde http değilde https://site.com:2082 denermisin? yada direk /cpanel

her türlü denedm ama ama ya nothing error gibisinden yazı çıkıyor yada sayfa görüntülenemiyor :ağla:

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
cpanel değilmiş galiba çünkü godaddy cpanel değil diyorlar. bende wordpresse iDrive eklentisi kurdum bu otomatik yedek alıyormuş. idrive.com da sitemin yedeğinide gördüm. ama site kapanırsa bunu nasıl kullanabilrm bilmiyorm :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5