İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostingsec firmasından şikayetçiyim!

SokrateS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
http://www.hostingsec.com/ firmasından şikayetçiyim. Siteme ulaşamazken, üstelik ne telefondan ulaşabiliyorum ne de mail ile.

Şuan site açılmamakta, ve ben hala yetkililere ulaşamamaktayım, yazıktır!

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Şikayetinizi lütfen; ticket ve konuşmalara dayalı olacak şekilde mağduriyetliğiniz var ise bunu'da konuya ekleyerek belirtiniz.

Malumunuzdur'ki herkes konu açabilir, Herkes birilerinden şikayetçi olabilir. Delil ve kanıtları konuya ekleyerek şikayetinizin sonuçlandırılması için zorunludur.

Şikayetinize dayalı olarak kanıtlarınız mevcut değil ise konunun silinmesi gerekicektir.

Konu takibimde, Bilginize sunarım.

hanlimurat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam günümüzde sağlam bir firma kalmamış 6 aydır kullandığım bir firma var bu güne kadar hiç sıkıntı yaşamadım film sitem üzerinde hiç sorun olmadı destekleri tam her konuda yardımcı oldular http://www.markabizim.com/ size gerçekten tavsiye ediyorum forumları takip ediyorum bununla ilgili hiç şikayet yok ama her firmaya ila şikayet var hiç kimse hakkıyla çalışmıyor atık ne diyeyim

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Konu şikayet konusudur. Öneri konusu olmadığı için lütfen mesajınızı editleyiniz.

Konu şikayetine dayalı olarak, gelişmelere yönelik bilgilendirirseniz memnun olurum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5