İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HostLiveTR Açılış Kampanyası

H

HostLiveTR

Misafir
Herkese Merhabalar;

Yeni Kurduğumuz Şirketimiz İle Hosting İşine Girmiş Bulunmaktayız Bu İşi Gerçekten Dürüst Güvenilir ve Sağlam Yapmak İstiyoruz. Tüm İşlemler Aynı Ciddiyet Güven ve Kalitede Verilecektir. HostLiveTR Olarak Açtığımız Web Hosting Sitemizde Açılış Kampanyası Olarak Daha Doğrusu Bir Tanıtım Kapmanyası Olarak Sadece 10 Paketle Sınırlı Olan Bir Tanıtım Kampayası Yapmaya Karar Verdik. İşte Açılış Paketimizin Özellikleri:

10 GB Alan
100 GB Bandwith
Domain Barındırma SINIRSIZ!
Pop3 Mail SINIRSIZ!
Email Listesi SINIRSIZ!
Subdomain SINIRSIZ!
MySQL SINIRSIZ!
Türkçe Cpanel
15 Gün Para İade Garantisi

Aylık Sadece 25 YTL!
Yıllık İse % 20 indirimli olarak 250 YTL
Sunucu Hızı Test Etmek İçin Örnek Adres: http://www.beslermakarna.com

http://www.hostlivetr.com

Mail&MSN Adreslerimiz;
[email protected]
[email protected]

Not: Bu Kampanya Sadece Tanıtım ve Reklam Amaçlı Düzenlenmiştir. Bu Tarihten İtibaren Başlayan Kampanyamızda 11. Reseller Müşterimizin, Aynı Ölçüde Hizmeti Aynı Fiyatta Alamayacaktır. Bunu Belirtmemize Gerek Yok Fakat Kafanızda Tüm Soruları Silmek İçin Söyleyelim Yinede; Hostlivetr Bir Firmadır ve Hizmetleriniz Karşılığında Fatura Kesmektedir.

Saygılar...
HostLiveTR Satış Bölümü
Tel: 0342 324 77 66 Fax: 0342 324 77 67 ( 09:00 - 20:00 Arası) Diğer Saatlerde İrtibat İçin Lütfen Bilgi Alınız

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HostLiveTR Satış Bölümü
Tel: 0342 324 77 66 Fax: 0342 324 77 67 ( 09:00 - 20:00 Arası) Diğer Saatlerde İrtibat İçin Lütfen Bilgi Alınız

Memleketim insanı :) Hayırlı satışlar dilerim.

H

HostLiveTR

Misafir
HostLiveTR Satış Bölümü

Memleketim insanı :) Hayırlı satışlar dilerim.

Pek Anlayamadım Ne Demek İstediğini :( Tuhaf Birşeymi Söyledik Eğer Öyleyse Yanlışımızı Düzeltelim

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayir tuhaf birsey sozkonusu degil.Sadece ayni memlekette oldugumuz icin "Memleketim insani" sozunu kullandim.Yardimci olabilecegim birsey olursa MSN profilde yaziyor Hemşerim ;)

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok sever memleketim insanı burada abuk mesajlar yazıp saçmalamayı. Adam fiyatlarını yazmış satış yapacak, araya hep girerler böyle.... zor işimiz zor..

pardon ama sadece hayırlı satışlar yapmasını diledim.Bunda anormal bi durum yok bence ? konuyu saptirmayin lutfen.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok bende arkadaş gibi yanlış anladım, ardından mesajımı sildim. kusura bakmayın.

H

HostLiveTR

Misafir
Ramazandan Dolayı Böyle Yanlış Anlamaları Olabiliyor. İkinizede Teşekkür Eder Kapmanyamızın Başladığını Tekrar Belirtmek İsterim.

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok bende arkadaş gibi yanlış anladım, ardından mesajımı sildim. kusura bakmayın.

Rica ederim.Buralarda hosting ve yazilim isi ile ugrasan az sayida insan mevcut.Birden telefon numarasinda 342 gorunce sevindim ve basarilar diledim.

saygilar
iyi calismalar.

H

hedehot

Misafir
Rica ederim.Buralarda hosting ve yazilim isi ile ugrasan az sayida insan mevcut.Birden telefon numarasinda 342 gorunce sevindim ve basarilar diledim.

saygilar
iyi calismalar.

342'mi dediniz :) yari memleket. antepte kalıyorum bende ama k.maraslıyım.

hayirli isler yarı hemşerim :)

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş memleket tanışma törenine dönmüş burda :) Yokmu yürekten malatyalı :)

iyi satışlar

H

HostLiveTR

Misafir
Teşekkürler Arkadaşlar Sizlerinde Katkılarıyla Satışlarımız İyi Gitmektedir. Tekrar Teşekkürlerimizi Sunarız...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5