İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostslope.net İnternet Hizmetleri

Hostslope

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Kısaca Biz
Hosting, web sayfalarınızın sunucular üzerinde barındırılması ve ziyaretçilere sunulmasıdır. Web sitenizin 7 gün 24 saat hızlı ve erişilebilir olması için güvenilir bir host ile çalışmanız gerekir.

Hostslope Web, güçlü sunucuları, hızlı bağlantısı, yardımsever teknik desteği ve sınırsız olarak sunduğu özellikleri ile size en iyi ve hesaplı hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Bu servise ek olarak Hostslope Web müşterilerine sınırsız email hesabı, webmail, smtp sunucusu, FTP hesabı, sınırsız domain park, sınırsız subdomain, sınırsız MySQL veri tabanı gibi bir çok özelliği ücretsiz olarak sağlamaktadır.

Kurumsal ve kişisel kullanıcıların internet üzerinde ihtiyaç duyacakları herşey burada.
Güçlü sunucular, hızlı destek ve sınırısız özellikler.

Garantilerimiz
» 15 Gün Para İade Garantisi

» %100 Müşteri Memnuniyeti

» Hızlı Destek

» %99.9 Uptime Oranı

Fiyatlandırma
Fiyatlandırma, kaliteli hizmet/fiyat dengesini optimal seviyede tutarak müşteri memnuniyeti ve hizmet sürekliliğinin korunabileceği en uygun seviyede oluşturulmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız
DataCenter : Türkiye/Nixcon
Sunucular : Dell
İşletim Sistemleri : Redhat Enterprise Linux - Windows Server 2003
Kontrol Panelleri : cPanel - Plesk
Alan Adı Altyapısı : Directi
Çalıştığımız Bankalar : Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Akbank, Ziraat Bankası, Ptt Bank

FİRMA BİLGİLERİ

Ticaret Ünvanı : Hostslope.net İnternet Hizmetleri

Faaliyet Alanı : Hosting Hizmeti

Telefon : (0212) 494 21 99

Adres: K.çekmece/İkitelli M.akif Mah Aşık Veysel Cad Yenice Sok No:31 İstanbul/Türkiye

Mail & Msn: [email protected]
Mail & : [email protected]
Mail & : [email protected]

www.hostslope.net

Not: Sunucularımız Türkiye/Nixcon Verimerkezlerinde barınmaktadır.

SAYGILARIMIZLA....

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Size birsey soracam gönderdiğiniz pm'yi yanlış adrese gönderdiniz. Muhaptabınız ben değilim :)

Hostslope

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir an admin sandım gerekli yetkiliye gönderdim mesajı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5