İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostumu kapattılar turkticareti ne yapmalı

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar size danismadan hareket gecmek istemedim bunlar bana ayın 7 sine kadar hostunuzu gereken talep ettiğimiz ücreti yatırmasanız hostunuzu kapatacaz demelerine rağmen bunlar sözlerinin arkasında bile durmadan hostumu 7 sinde değilde dün akşam patadılar 3 daha vardı ya hemsi 2 gb lik aylık trafiği aştığım için benim 6 ayldır emeklerimi verdiğim dosylarımı yüklediğim hostumu yedeklememe bile zaman vermeden kapadırlar sizce ne yapa bi,lirim :mad: :mad: :mad:

P

Pco

Misafir
Arkdaşım kimseyi şikayet edemezsin :) burası turkiye sana zorlan ordan git al deyen olmadı? Aksine bütün herkez oranın ne mal oldugunu biliyordu. Dosyalarına gelince hostunu tam olarak kapatmayıp suspent etmiş ola bilirler. Beklemede yani eyer boyle bir durum varsa vede emeklerin boşa gitmemesini istiyorsan paranı yatırıcan

H

hostcu1

Misafir
bana devamlı spam yolluyolar her mailde bütü sülalesine küfür edip rahatlıyom bigünde telefon açıcam bütün sülalesine küfür edicem

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Guzel bir dil ile ayın 7sinde parayı yatırcagını fakat sizin onceden kapattıgınızo sole.Suanda magdur tarafım de.Uyelerim giremiyor.Paranız 7sinin sabahında hesabınızda olacak de.Ondan sonra backupını alırsın hooop baska bir hosta

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer burayı okuyorlarsa başkalarının düşüncelerini önemsedikleri ortaya çıkıyor ki burada duyduklarım hiç te öyle olmadığını gösteriyor.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Turkticaret bence buraları okumaz.Onlar artık isi kendiliğine bırakmıs gidiyorlar

S

seven7

Misafir
simdi oncelikle turkticaret.net rezil otesi biryerdir....allah korusun bulasmam oyle biryere...

ama suda birgercek ki eger emekleriniz cok onemli ise paranizi sure bitmeden 1 hafta onceden yatirip uzaticaksiniz.sureniz bittiyse size verilen ek sureye cok fazla guvenmeyin...adamlar kapatirlar...biryerede sikayet edemezsiniz malasef.

gecmis olsun.insallah yedekleriniz vardir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5