İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hostv.com geri ödeme

bykaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar hostv.com 'dan geri ödeme istedim ancak şu mail geldi bana anlamadım pek birşey

If you reply with an explanation of any problem(s) you're experiencing with the account we will try to resolve any issues for you first.

Otherwise if you are sure you would like to proceed with cancellation you will need to fill out the cancellation request form located at the URL below. Your request will be processed within 24 hours after submission.

kamebu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Hesabınızla ilgili karşılaştığınız problemleri açıklayarak cevaplarsanız, öncelikle bunları sizin için çözmeye çalışırız.

Yoksa, eğer iptal etme sürecine devam etmekten eminseniz, aşağıdaki linkte verilen iptal istek formunu doldurmalısınız. İsteğiniz 24 saat içinde işleme konulacaktır."

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5