İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotbar Reklamı Kullanmak isteyenler için

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kapatmışlar üyeliği, yok üyelik falan ..

( Kazançlarımız düşüyor gün geçtikçe .. Olmayın üye arkadaşlar :p )

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blink' Alıntı:
Yalnız bu sayfa uzun süredir var ve burası sadece webmasterlare skins,chat,toolbar hizmeti vermek için işe yarayan bi bölüm..
Affiliate ile ilgisi yok diye biliyorum..

evet bende bu sayfayı buldum ama affiliate ile ilgili bişey bulamadım, sanırım başka biyerden başvuruluyo ve kimse söylemiyo,

DEVLET SIRRI :D

D

devrimergin

Misafir
ben sayfayı buldum linkide buldum web adresimle mail adresimi sordu yazdım eklemem gereken linki verdi fakat ne şu kadar tıklamaya şu kadar veririz, kazancını şuradan kontrol et, gibi bişey göstermedi sadece siteye eklemem gereken html kodunu verdi. Ve mailimede hiçbir açıklama maili gelmedi ben pek güvenilir bulmadığım içinde sitelerime eklemedim.

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar duyumlarıma göre eksik sayıyormuş. ama bunu nasıl nerden kontrol ediyorlar bilmiyorum. download başı 0.1 $ veriyorlar. ama ödeme alanı da duymadım bugüne kadar. hotbarın türk sorumlusu varmış bildiğim kadarı ile üyeliği o kişi yapıyor ve türk sitelerine ödemeyi de aynı kişi yapıyorMUŞ. tabi bunlar sadece duyum... ayrıca sanırım herbir siteyi kabul etmiyorlarmış. yani hitinin yüksek olması göz önünde bulunuduruluyormuş diyenler de duydum ama doğruluk payı nedir bilinmez. türk sorumlunun msn adresi bugün yarın elime gelir. o zaman üye olmak isteyen arkadaşlara daha detaylı bilgi vermeye çalışırım... iyi çalışmalar

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 bin tekil hite sahip 3 site ile başvuru yaptım.[toplamda 30 bin eder]
kabul edilmedi..

daha sonra 32 bin tekilli site vardı arkdaşım onunla başvurdu aldı ve bende kodları kullandım..

Tıklama başına değil yükleme başına veriyor.10cent..15 cent civarında

ayrıca yüklemeleride eksik sayıyor.

şu ana kadar 1 tane bile ödeme alan kişi tanımıyorum...Benim tavsiyem sazan gibi atlamayıp bir süre webmasterların kuşbakışı beklemesi

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kullanmadım ama kötü olduğunu düşünmüyorum. Çoğu free host verenlerinde yayınladığı bir reklam. yönlendir.com da kullnıyor. neyse eğer kullanan biri düzgün bir açıklama yaparsa iyi olur.

ondermy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotbar reklamlarını türk bir firma kendi uyelikleri ve kendi sistemleri şeklinde dağıtmaktadır.
yaklaşık 4 aydır hotbar reklamları kullanıyorum, hotbar reklamı verıyorum, hotbar hesabı dagıtıyorum sorunsuz şekilde ödemelerimi almaktayım.
fakak download sayısı gün geçtikçe dusmekde bunun sebebide önceleri pek fazla sitede hotbar reklamı yoktu ama şimdi hemen hemen her sitede hotbar reklamı bulunmakta buda gosterim bası download saıysını oldukça düşürdü..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5