İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotcpm / Hilteap İle Para Kazanma [BOTLU]

YellowCrash

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Uzun Zamandır İnternetten Para Kazanmayı Araştırıyorum Videolara Baktım Dolaştım Hotcpm Diye Bir Sistem Gördüm Neyse Bir Arkadaş Video'ya Çekmiş Anlatmış Video Ona Aittir Sadece Hitleap Kullanımı Videosu Bana Aittir Video'yu Çeken Arkadaşa Teşekkür Ederim Emek Hırsızlığı Olmasın

Ödeme Kanıtı Henüz Yok Ama Video'yu Çeken Arkadaş'da Diyor Arkadaşları Ödeme Almış Site Scam Değildir Her Hangi Bir Autosurf Programı İle Para Kazanabilirsiniz Ben Hitleap Öneriyorum Çünkü Bu Hotcpm Sisteminde Çin İp Adreslerini Kabul Etmiyor Sadece 1 Tane Kabul Ediyor O Yüzden Hitleap Kullanırsanız Daha İyi Olur

Hitleap AutoSurf Programı Vardır Otomatik Siteleri Gezer ve Size Dakika Kazandırır Siz Programı Açın Gidin Gezin Dolaşın Program Arka Planda Çalışır Size Engel Olmaz

Yada Ben Para Kazanmak İstemiyorum Ben Siteme Hit Kasmak İstiyorum Derseniz Siz Bilirsiniz Sitenizde Fazla Kullanırsanız Adsenseden ve Googleden Ban Yiyebilirsiniz Youtubede Videolarınıza Hit Kasmayı Denemeyin +301'de Kalıyor

Hotcpm Gerçektende Banada Güzel Geldi Bende Biraz Hitleap'tan Kastım Ama Ödeme Almadım Daha Hitleaptan Hit Gönderiyorsunuz Atıyorum Mesela 250 Hit Gönderdiniz Bunu Sistem Sayıyor Hepsini Topluyor Size Ertesi Gün Para Miktarını Söylüyor Şu Kadarınız Var Diye İsterseniz Çekin İsterseniz Biriktirin Sistemin Ödeme Limitini Bende Anlıyamadım Sanırım Ödeme Limiti 1 Dolar Falan

Çok Fazla Uzattım Arkadaşlar Umarım Reflerden Kayıt Olursunuz Hepinize İyi Şanslar :)

Hitleap Kullanımı İzlemek İçin Tıkla

Hotcpm Kullanımı İçin Tıkla

Arkadaşlar Referanslardan Kayıt Olursanız Elimden Geldiği Kadar Hepinize Yardımcı Olucam Referanstan Kayıt Olunca Her Hangi Bir Kısıtlama Falan Gelmiyor Hem Siz Kazanıyorsunuz Hemde Ben :)

Hitleap Kayıt Olma Linki : https://hitleap.com/by/tarantula0

Hitleap Referanssız Link : https://hitleap.com

Hotcpm Kayıt Olma Linkini O Arkadaşın Videosunun Altındaki Yerden Kayıt Olun

Hotcpm Sisteminden Bir Kaç Görüntü

Bende Daha Ödeme Falan Almadım Çünkü Bugün Kayıt Oldum ve Param Daha Hesaplanmadı :D

Bo91mj.png

vYolYR.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5