İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotel Sitesi veya Bloguna Sahip Olanlar

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hotel sitesine veya Bloguna sahip olanlar için elimdeki arşivi değerlendirmek istiyorum

Hoteller Yabancıdır Her 100 adet hotele ait her birinin klasörü var içerisinden hepsinde minimum hotele ait resimler ardından hotel hakkında geniş çaplı bilgiler mevcuttur Word dosyasında. Ayrıca Norveç dilinde hazırlanan hoteller.

Word dosyasına bilgiler gelişi güzel yazılmadı Belirli Başlıklar büyütülüp kalınlaştırıldı belirgin olması sağlandı

Eğer bu hususta isteyen olursa belirli ücret karşılığında verebilirim isterseniz forumunuza yada blogunuza da eklerim tabi ücret kabarır biraz daha.Daha önce bir arkadaşa 10$ karşılığında verdim.

İlgilenen olursa Pm le veya konudan ulaşabilirler.

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
toplam kaç otel tanıtımı var? daha önce kaç sayfada yayımlandı hocam.

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toplamda 100 Otel Tanıtımı var Pm den iletişim adresinizi atarsanız detaylı yardımcı olurum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5