İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotfile.com | Satılık Hesap

ispirLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.
Bazı nedenlerden dolayı paraya ihtiyacım var bu yüzden hesabımı satıyorum.
Hesapla uzun zamandır ilgilenemiyorum. Daha önce ödeme aldım.
Hesap şuan Copper dir. Nedeni ise uzun zamandır ilgilenemediğim için size hesabı gold yapmanız için 2 tane konu taslağı vericeğim. Bu verdiğim konu taslağını size vereceğim 3 tane forum sitesine 3 farklı üyelikle yayarsanız kısa sürede hesap yükselir ve en kısa zamanda ödeme alırsınız.
Hesabın dosyalarından bir görüntü;
2m7uk3n.jpg

21 bir tane referans vardır. Bu referans linki gerek r10 üzerinden gerekse pr1 paid to click blogumda yer almakta. O yüzden bu sayı artıcaktır.
İstatisler( yukarıda belirttim uzun zamandır ilgilenmiyorum );
x39j7.jpg

Şuan hesapta ortalama 5 dolar bulunmakta. Verdiğim konu taslağını dediğim yöntem ile sadece 1-2 saatinizi ayırırsanız süper bir kazanç kapısı yapabilirsiniz.
Alan kişiye pr1 blogtan ömür boyu tanıtım yazısı !
#
Ücret olarak 40 tl düşündüm ( üniversitem için paraya ihtiyacım var. ) kısa sürede bu ücretin kat katını çıkarabilirsiniz.
Ödeme; Garanti Bankası Cep Bank !
Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5