Hotfile dosya yönetimi ve ayrıntıları

abuz89

0
İyinet Üyesi
Katılım
30 Mart 2010
Mesajlar
3,400
Reaction score
34
merhabalar bugünkü makalede sizlere hotfiledeki dosyalarımız ve bu dosyalar hakkında ayrıntılara yer verip kafanızdaki soru işaretlerini gidermeyi planlıyorum.
hotfilede yüklediğiniz dosyalarınızı görmek için http://hotfile.com/myfolders.html bağlantısını kullanarak, bulunan dosyalarınızı listeleyebilirsiniz.Ayrıca bu panelden yüklediğimiz dosyaların ne kadar indirldiklerine bakabilir ve son indirme zamanını görebilirsiniz.Son indirme zamanı size dosyanızın silinmemesi için önemli bir noktadır.Hotfilede bildiğiniz üzere belirli gün indirlemeyen dosyalar siliniyor ve kullanıcılar kırık linklerle karşılaşıyor ayrıca o dosyaya yüklerken harcadığımız zamanda cabası...
yüklediğimiz dosyaların isterseniz kopyalarını oluşturabilir ve saklayabilirsiniz.önemli hatırlatma yapmak istiyorum,yüklediğiniz dosyaların en fazla 5 adet kopyasını oluşturabilirsiniz hotfile ancak bu kadarına izin veriyor.Kopyanın Kopyasını oluşturamazsınız bu hatırlatmalarıda dikkate almanızda yarar var.
kırık linkli dosyalarınızı da http://hotfile.com/checkfiles.html bu adresten bakabilirsiniz.
dosyalarınız yönetmek içinde hotfile bize çok güzel bir panel hazırlamış , http://hotfile.com/myfolders.html bu adresten girbileceğiniz dosya yönetcisinde dosyalarınız yönetebilirsiniz.İlgili dosya ve klasörlerinize yeni isim verebilirsiniz,silebilir ve kopyasını oluşturabilirsiniz.İlgili dosyanın hotlink ayarınıda yapabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst