Hotfile FTP

abuz89

0
İyinet Üyesi
Katılım
30 Mart 2010
Mesajlar
3,400
Reaction score
34
hotfilede upload yapmanın yollarından biride FTP uloaddır.Hem hızlı hem de seri şekilde bilgisayarınızdaki dosyaları FTP programı aracılığıyla yükleyebilirsiniz.
FTP upload yapmanız için gereken ise bağlanılacak yer olan adres kısmına FTP programında(Filezilla uygun pregoramlardan bir tanesi) ftp.hotfile.com yazınız, ardından Kullanıcı adı kısmına : kullanıcı adınız,Şifre kısmına : şifreniz'i yazınız.Bu kullanıcı adı ve şifre sizin hotfiledeki üyelik kullanıcı adı ve şifreniz olacaktır.
Bu aşamaları düzgün bir şekilde yaptıktan sonra FTP ile hotfileye bağlanmış oluyoruz.FTP programında Sizin hesabınza ait olan dosyalarınız görebilirsiniz üzerlerinde silme,bilgisayarına indirme gibi işlemleri yapabilirsiniz.Yeni dosyalarıda yükleyebilirsiniz.Bazen çok yoğunluktan dolayı gecikmeler olabiliyor dosylarının hesaba aktarılmasında bu dururm geçici bir sorundur,sonra terkar deneyin.
FTP ile tarayıcıdan yüklemenin aksine daha hızlı ve rahat upload yapabilir dilediğinz kadar dosyayı yükleyebilirsiniz.Bu hızlada çok fazla upload yapıp kazancımızı belirli bir şekilde artırabilirsiniz.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst