İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotfile Hakkında Kafama Takılan Sorular..?

eagle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Arkadaşlar şimdi benim bir pre hesabım var. Rapidden hotfile a remote upload yaptım ama sonra baktım ki üyelik seviyem %81e düştü. Bu da kazançlarımı çok etkiliyo sanırım? Hotfile.comda bulunun dökümanları okudum. hotfiledan rapide remote yapmamamı istiyo. Böyle yapsam da seviye düşse anlarım ama tam tersini yapmıştım.

Bir de hotfileda hotlink olayı nedir tam olarak onu da kavrmış değilim.

Hotfileın kotaları nasıl bir de? Download kotası yok. Normal ve remote upload sınırları nasıl?

TamDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hotfileye remote upload yapıyorum ama üyelik seviyem düşüyor demişsin. Seviyen düşmemesi için upload yaptığın dosyaları paylaşım sitelerine dağıtki çok indirilme olsun. Eğer dosyaların indirilmezse tabiki üyelik seviyen düşecektir o yüzden hotfileye yaptığın dosyaları paylaşım sitelerinde paylaş. Bide 2 hafta indirilmeyen dosyaları hesabından temizle. Yoksa rankın dahada düşer.

Normal upload istediğin kadar yapabilirsin bir sınırlama yok.
Ama Remote upload günlük en fazla 5 GB yapabilirsin.
Kolay Gelsin.:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5