İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotfile hesabım kapatıldı

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Account Termination Notice: Your account has been terminated due to repeated alleged copyright violations.
If you believe that any claim that your account has been used for infringing content is not accurate, you may submit a counter-notification.
See our Intellectual Property Policy (http://hotfile.com/ippolicy.html).

Ne diyor bunlar. Ne yapmışım . Yeni prem. almıştım birde!

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Malesef hocam, hesabınız telif hakları ihlali nedeniyle süresiz olarak askıya alınmış.
Benim free hesapta banlanmıştı. İçinde 14 $ küsür vardı.

syrtye.jpg

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Premium hesaptı yeni almıştım o parayı geri alma şansım yok mu

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Hotfile Holywood film şirketlerinin açtığı davalardan dolayı hesapları kapatmaya başladı.Kesinlikle geri vermeyecek.Ancak premium üyeliğiniz var ise, onlara bir mesaj yazıp ( ingilizce olarak ) durumu açıklayın.Çok küçük bi ihtimal içindeki dosyaları silip hesabı verebilir..

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
Hesap Fesih Uyarı: Hesabınız tekrarlanan iddia edilen telif hakkı ihlali nedeniyle son verildi.
Hesabınız içerik ihlal beri kullanılmaktadır herhangi bir iddia doğru olmadığını düşünüyorsanız, bir karşı bildirim gönderebilirsiniz.
Bizim Fikri Mülkiyet Politikası (http://hotfile.com/ippolicy.html) Bkz.

hotfilemi kaldı ortada yaw
ordan zaten parseli toplayan topladı hotfile öldü hesabı geri vermezler mümkünatı yok :D

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Hotfile Holywood film şirketlerinin açtığı davalardan dolayı hesapları kapatmaya başladı.Kesinlikle geri vermeyecek.Ancak premium üyeliğiniz var ise, onlara bir mesaj yazıp ( ingilizce olarak ) durumu açıklayın.Çok küçük bi ihtimal içindeki dosyaları silip hesabı verebilir..

Teşekkürler fakat premium hesapları geri vericeklerini pek sanmıyorum. :)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Teşekkürler fakat premium hesapları geri vericeklerini pek sanmıyorum. :)

Bende hesapları geri vereceğini sanmıyorum ama iyi taraflarına gelirse belki bir premium üyelik verebilirler:) bizimkisi hurafe tabi.Hotfile ne hikmetse hesapları pazartesi kapatıyor.Tesadüfe bakınki pazartesi ödeme günleri :)

zonbadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paypal ile ödeme yaptıysan paypala şikayet edip para iadesi talep edebilirsin.. paypal ile ödeme kabul eden tüm uygulamalar paypalın tüketici koruma anlaşmasını kabul etmiştir.. Büyük olasılıkla paypal geri alır..

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
başlık biraz daha düzgün olabilirdi demekki forum kuralları olmasa millet sövecek hotfileye konuyu report ettim

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Paypal ile ödeme yaptıysan paypala şikayet edip para iadesi talep edebilirsin.. paypal ile ödeme kabul eden tüm uygulamalar paypalın tüketici koruma anlaşmasını kabul etmiştir.. Büyük olasılıkla paypal geri alır..

Eğer HotFile kanıt olarak premium hesap screen shoot ve log kayıtlarını gösterir ve hesabın telif hakkı ihlalinden dolayı banladığını söylerse ki HotFile üyelik sözleşmesinde üye olurken bunları otomatikman kabul etmiş oluyoruz, o zaman PayPal HotFile'yi haklı görür ve paramızı asla geri vermez. :) Ayrıca paramızı geri alamadığımız için boşu boşuna dispute açmış olacağız ve PayPal hesabımıza iz bırakmış oluruz. :)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Hotfile hesabınız telif hakkını ihlal sebebiyle kapatılmış. Eğer yanlış olduğunu düşünüyorsanız siteyle iletişime geçin, başlık değiştirildi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5