İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotfile İle İlgili Bir Soru ? [Premium]

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba arkadaşlar,
2 aydır hotfile hesabım premium oluyor kendi kendine.

gelelim düşüncem 2 ay önce hotfile sitesinden kredi kartı ile premium aldım sorunsuz bir şekilde kullandım..

Şimdi premium talep etmeden yine premium olmuş hesabım bunu nedeni nedir ? kredi kartı ile aldığım için otomatik mi tekrar oluyor anlamadım ya. eğer otomatikse nasıl iptal edebilirim bilgilerinizi paylaşın lütfen..

Hayırlı günler

musabaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam paypala bağlı kredi kartınla aldıysan hotfile otomatik uzatıyor. bunu işlem özetlerinden iptal edebilirsin ve otomatik işlem yapıldığına dair mail geliyor. Yok direk aldıysan bankanın müşteri hizmtelerini ara ve otomatik talimatı iptal ettir.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
paypal üzerinden almıştım.
ne mail geldi nede paypalda gözüküyor otomatik çekildiğine dair.
nasıl iptal edebilirim gözükmüyor ?

musabaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim site ingilizce ona göre yazıyorum

paypal hesabınıza giriş yapın
user profile girin
my preapproved payments tıkladığınızda otomatik ödemeler gözkürü buradan seçerek iptal edebilirsiniz

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
"Henüz Önceden Onaylı bir ödeme ayarlamadınız"
diyor.
En İyisi Banka İle Konuşmak.. Yada hotfile mail atsam falan iptal ederler mi ?

musabaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
üstat eğer paypala bağlı kredi kartıyla aldıysan yani üyeliği paypal üzerinden aldıysan ora gözükür.ben 2010 eylül ayında aldığım otomatik her ay tekrar eder diye yazan ve hemen iptal ettiğim işlem gözüküyor. seninde o bölümde gözükmesi lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5