İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hotfile işini mi biliyor tesadüf mü ?

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar hotfilede seviyem copper ken belirli seviyelerde download oluyodu.. Seviyem gold oldu indirme sayıları düştü seviyem yeniden copper oldu indirme sayıları tekrar arttı.. :) Bu dediğim zaman golda yükselme ve coppere düşme zamanı arasında 1 2 tane dosya hariç dosya yüklemedim :) Hotfile işinimi biliyor yoksa bana tesadüfmü denk geliyor böyle olanlar varmı ? :)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Hotfilenin rank sistemini henüz çözen olmadı. Zaten artık hotfile bitti gibi. Şu son davalardan sonra, hesapları teker teker kapatmasıyla kredisini bitirdi. Şu an gördüğüm kadarıyla hotfileye upload yapan kalmadı gibi. Açıkçası bu saatten sonra hiçbişey beni şaşırtmaz.

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hotfilenin rank sistemini henüz çözen olmadı. Zaten artık hotfile bitti gibi. Şu son davalardan sonra, hesapları teker teker kapatmasıyla kredisini bitirdi. Şu an gördüğüm kadarıyla hotfileye upload yapan kalmadı gibi. Açıkçası bu saatten sonra hiçbişey beni şaşırtmaz.

Valla üstad bana kalırsa bitmez.. :) Benim şuan seviyem copper oldu olmadan önce 1.5 dolar civarı bırakıyordu.. :) Hiç kazanmamaktan iyidir günlük 1.5 dolar.. :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
1 hafta indirilmeyen dosyan varsa acıma sil.

Rank o kadar karışık değil, dosya adedi ve indirilme sayısı oranını iyi tutmaya çalış.

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
HotFile öldü. Uğraşmanızı tavsiye etmem ama yidene uğraşmak istiyorsanız arkadaşın dediği gibi indirilmeyen dosyalarınızı silin. Ayrıca fazla büyük dosyalar yüklemeyin. Kimse indirmez ve seviyenizi düşürür. Ayrıca olabildiğince referrals bulmaya çalışın. Forumlara ref. linklerinizi paylaşarak alt üye çekebilirsiniz. Linkinizden premium alan üyelerde size komisyon kazandırır. Yinede dediğin gibi HotFile 'yi tavsiye etmiyorum. Başka alternatiflere yönelmekte fayda var.

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8

ben hala hotfile uploa yapıyorum :) ama tabiki alternatiflerde kullanıyorum. bir ara platinuma kadar çıktım değişiyor copper bronze gold vs.

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bundan sonra öyle yapacam zaten indirilmeyen dosyaları direk silecem.. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5