İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HotFile - Kullanım ve Kazanç Rehberi (Ücretsiz Dağıtım)

aktifnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba,

Geçtiğimiz yıl (2010) yaz aylarında yayınladığım, Hotfile - Kullanım ve Kazanç Rehberi eKitap 'ımın bir süredir bazı sitelerde yalan yalnış içeriklerle izinsiz paylaşıma sunulduğunu tespid ettim.

Paylaşanlar da aramızdan bazı kullanıcılar.

Paylaştıkları dosyalara duvar kağıdı, mp3 vb. gibi dosyalar da ekleyerek, boyutu 100 küsür mb 'lara çıkartmışlar, izinsiz paylaşıma sundukları bu rehber üzerinden bir de insanları kandırarak 10 katı büyüklüğünde dosya indirterek ekstra kazanç sağlamaktadırlar.

Bu sebeple, hazırladığım bu eKitap 'ı ilk olarak sahibi olduğum Lockerz Türkiye 'ye açtım.

ypg77.jpg
23ljm12.jpg

Detay bilgileri ve download için tıklayınız.

Dosya indirme kaynağı için beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum, özenle hazırladığım ve ücretli olan bir yayını sizlere ücretsiz değıtıyorum :utan:

Herkese bol kazançlar

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
İndirmek için üye olmak gerekiyor sanırım :S

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merhaba,

Geçtiğimiz yıl (2010) yaz aylarında yayınladığım, Hotfile - Kullanım ve Kazanç Rehberi eKitap 'ımın bir süredir bazı sitelerde yalan yalnış içeriklerle izinsiz paylaşıma sunulduğunu tespid ettim.

Paylaşanlar da aramızdan bazı kullanıcılar.

Paylaştıkları dosyalara duvar kağıdı, mp3 vb. gibi dosyalar da ekleyerek, boyutu 100 küsür mb 'lara çıkartmışlar, izinsiz paylaşıma sundukları bu rehber üzerinden bir de insanları kandırarak 10 katı büyüklüğünde dosya indirterek ekstra kazanç sağlamaktadırlar.

Bu sebeple, hazırladığım bu eKitap 'ı ilk olarak sahibi olduğum Lockerz Türkiye 'ye açtım.

ypg77.jpg
23ljm12.jpg

Detay bilgileri ve download için tıklayınız.

Dosya indirme kaynağı için beni anlayışla karşılayacağınızı umuyorum, özenle hazırladığım ve ücretli olan bir yayını sizlere ücretsiz değıtıyorum :utan:

Herkese bol kazançlar

Vallahi üyeliğim olması lazım ama hatırlamıyorum ne olduğunu, vaktim olursa yeni üyelik alıp indireceğim akşam, silmeyin lütfen dl linkini, severim kitapları arşivim için =)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Üye oldum,indirdim,repini verdim,teşekkürler.

aktifnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
daniel1336
İstersen mail adresini ilet bana, üyelik bilgilerini ileteyim sana ;)

BarışBey
Teşekkürler, bol kazançlar getirmesi dileklerimle ;)

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
dosyayı indirdim inceledim
ama ben burda yazan herşeyi zaten uyguluyorum ve daha öncede bi yerden yardım almadım mantıksal olarak düşünücek olursak bunlara zaten gerek yok
insana akıl verilmiş zeka verilmiş biraz düşünse zaten bunları kendisi ayıkır
ama haklısın tabi sende ülkede o kadar geri kafalı insan varki
ayrıca hotfile interneti çöplüğe çevirdi kapansa daha hayırlı olur
genede üye olmadan indirmek istiyorum diyen varsa
http://hotfile.com/dl/110217989/c9131d8/Hotfile_-_Kullanim_ve_Kazanc_Rehberi.rar.html
rar şifresi : lockerzturkiye.com
konuşturmayın beniiiii

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5