İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

*** Hotfile Premium 50 Kuruş ***

melihcennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar 50 Kuruşa premium veriyorum.
Peki neden bu fiyata bu kadar diye olumsuz düşünce gelmesin aklınıza.

Sebebi ocak ayında yaptığımız kampanyalar & ve ocağı şubata bağlayan yarıyıl tatiliyle satışlar çok iyi gitti elimizde çok çok az kaldı ,1-2 günlük premiumları da sitede yaptığımız yarışmalarla dağıttık fakat ne var ki 6 tanesinin hesabını açmışız ama hiçbir şekilde değerlendirmemişiz yani unuttuk . Premium Bugünle beraber 14 Günlük yani 2 hafta.

Bunlardan 4 tanesini dağıtmak istiyorum. 5 ve 6. yı kesinlikle istemeyiniz malum herhangi bir sorunda sizi yarıyolda bırakmamak için alternatif hesap olarak saklıyorum.

BÖYLE makul fiyatları havaleler kabul etmediği için avea lira ile ödemeleriniz Yapabilirsiniz.

Almak isteyenler öncelikli olarak yorum atsın , ardından özel mesaj yoluyla bilgilendirme istesin...

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Mail adresi ile olmadığını msnde öğrenmek canımı sıktı 1
Satılık değil kiralık arkadaşlar

Dağılın

melihcennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mail adresi ile olmadığını msnde öğrenmek canımı sıktı 1
Satılık değil kiralık arkadaşlar

Dağılın

zaten mesaja bakarsanız satılık olmadığını görebilirsiniz... satılık kelimesinin geçtiğini görmüyorum
ben aynı zamanda msnde 1-3-6-12 aylık satılık full premiumlarında olduğuna değindim.
msnde duymak istediklerinizi duyup burda gereksiz şekilde belirtmenin lüzumu yok...

kim kime 50 kuruşa satılık pre veriyor arkadaslar:eek:ha:, yapmayın ya 14 günlük premiumu alıp turşusunu kurcak halimiz yok,zaten hesabı açılmış premium u satma gibi prensibimizde yok , şimdi durduk yere alevlendirmeyin işi...

alan alır bunlar zaten alınmasa da sorun olmaz ,elde fazladan kalanlar.

dediğim gibi 1-3-6-12 -24 aylık full premiumlarımızda mevcut isteyen mesaj atabilir. Şuan için 1 aylık satılık premiumlarımız 5 lira... çok kısa süre içerisinde tekrar 8 e satıyoruz.

marslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece istediğim bir şeyi indirmek için (29 part Matlab programı) bugünlük olarak bir tanesinin kullanmam için hesap bilgilerini göndermen mümkün mü? avea hat kullanmıyorum olsa 50kuruş da gönderirdim ama hayrına bir yardım ediver lütfen ;)

melihcennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece istediğim bir şeyi indirmek için (29 part Matlab programı) bugünlük olarak bir tanesinin kullanmam için hesap bilgilerini göndermen mümkün mü? avea hat kullanmıyorum olsa 50kuruş da gönderirdim ama hayrına bir yardım ediver lütfen ;)

Yarın Öm ile Gönderebilirim 6.Premiumu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5