Hotfile Premium satışlarından kazanmak

abuz89

0
İyinet Üyesi
Katılım
30 Mart 2010
Mesajlar
3,400
Reaction score
34
Hotfile’de Premium satışlardan komisyon alma şansımız bulunmakta.Her Premium satışında kazandıklarımızın üzerine biraz daha ekleyerek cüzdanımızı kabartabiliriz.
Premium satmak bildiğiniz gibi kolay bir iş değil, hele Türkiye’de biraz zor gibi görünüyor;çünkü bizim türk kullanıcılar Premium almaya fazla yanaşmıyorlar başka yerlerden buldukları hesaplarla günü geçirmeyi hedefliyor ve buda bizim Premium satışlardan yoksun olmamamıza neden oluyor.

Şimdi geçelim nasıl Premium satışlardan kazanabileceğimize;

Arkadaşlar uploadlarınızı yabancı sitelerde,forumlarda paylaşırsanız Premium üyelik satma şansınız o kadar yükselir.Avrupalı kullanıcılarda para biraz fazla olduğundan beklemek istemeyecekler ve Premium alacaklardır.

Konu başlıklarınızı düzgün seçin ve googleda en çok aranan, sağlam link ve içeriği az olan konulara yönelin.Konularınıza tag eklemeyi ihmal etmeyin.Eğerki verdiğiniz konunun linki googleda ilk 2 içindeyse 100 MB olsun fark etmez 2 parta bölebilirsiniz(50 mb);çünkü kullanıcı zaten aradığını buşlamıyor mecburen sizin verdiğiniz linkleri indirmek zorunda kalacak ve kullanıcıya Premium satmak için şansımız çok fazla artacaktır.

Mümkün olduğunca yanında başka alternatif link vermemeye çalışın kullanıcı bizim verdiğimiz linki indirmez alternatiften indirmeye devam eder buda kendi kazancımızın düşmesine neden olur.

Bunları yaparsanız hotfile Premium satışlardan kazanma şansınız gözle görülür derecede artacaktır.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst